WOŚP 2020 koncerty Wisła - Viki Gabor i Adamo Rudnik na jednej scenie

2020-01-12 15:10 RW
WOŚP 2020 koncerty Wisła - Viki Gabor i Adamo RUDNIK na jednej scenie
Autor: Piotr Fotek (Viki Gabor) // Arkadiusz Jaskułka (Adamo Rudnik) WOŚP 2020 koncerty Wisła - Viki Gabor i Adamo RUDNIK na jednej scenie

WOŚP 2020 już w drugim tygodniu stycznia rozgrzeje serca Polaków. Będziemy spotykać się na ulicach po to, by wesprzeć 28. finał szczytnej akcji Jurka Owsiaka. W wielu miastach pojawią się czołowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W rodzinnej miejscowości Adama Małysza zagra między innymi Viki Gabor! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Koncerty w Wiśle rozgrzeją wszystkich, którzy pojawią się podczas kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdą wieczoru będzie m.in. Adamo Rudnik oraz Viki Gabor. Chociaż dzieli ich 12 lat różnicy wieku, to także wiele ich łączy. Oboje jako nastolatkowie zaistnieli w telewizyjnych programach talent show. Wokalistkę śpiewającą Superhero poznaliśmy w programie The Voice Kids, a Adamo Rudnik pojawił się w trzeciej edycji popularnego programu - Must Be The Music - Tylko muzyka. Oboje zajęli w tych programach 2. miejsce, co nie przeszkodziło im odnieść po programach kolejne sukcesy. Obydwoje mają też wielkie ambicje i apetyt na spełnienie kolejnych marzeń!

Viki Gabor i Adamo Rudnik mają także wielkie serce i angażują się w szczytne inicjatywy. Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą w Wiśle wspierać tą szczytną akcję i wystąpią na miejskim rynku rodzinnym mieście Adam Małysza.

Adam RUDNIK Rudnicki jest polskim artystą estradowym, twórcą znanych piosenek, producentem i ich wykonawcą. Artysta dał się wszystkim doskonale poznać jako gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, którego był jednym z założycieli. Gdy po pięciu latach działalności członkowie zespołu podjęli decyzję o realizacji innego projektu, RUDNIK natychmiast rozpoczął pracę nad swoją solową płytą.

Najnowsze