WOŚP 2020 - Dreamstate Europe z niezwykłą aukcją! To marzenie każdego imprezowicza

2020-01-11 12:44 RW
WOŚP 2020 - Dreamstate Europe z niezwykłą aukcją! To marzenie każdego imprezowicza
Autor: allegro.pl WOŚP 2020 - Dreamstate Europe z niezwykłą aukcją! To marzenie każdego imprezowicza

WOŚP wsparło już Radio ESKA, najpopularniejsze osobistości ze świata muzyki i show-biznesu, ale również organizatorzy imprez. Tme Events, czyli organizator jednego z najgorętszych wydarzeń tego roku, na szczytny cel przekazało coś, co spodoba się wszystkim imprezowiczom. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

WOŚP 2020 - aukcje internetowe przybierają na sile! Coraz więcej gwiazd włączyło się w pomoc i wsparło cel 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie ulega wątpliwości, że każdy lubi dobrą zabawę. A jeżeli do tego można bawić się w gronie kilkunastu tysięcy osób, przegrywają największe światowe gwiazdy trance, a Ty jesteś w strefie VIP wyposażony z super imprezowy zestaw gadżetów, to jest to spełnienie marzeń każdego imprezowicza. TME Events dołożył swoją cegiełkę i wystawił na licytację dwuosobowe zaproszenie VIP na największy festiwal muzyki trance w Europie oraz ekskluzywny zestaw gadżetów Dreamstate Europe. Cała kwota, którą zapłacicie za ten niezwykły pakiet zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2020 - wylicytuj współprowadzenie Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA i pomóż WOŚP!

Dreamstate Europe - licytacja WOŚP 2020

Zaproszenie VIP na Dreamstate Europe i zestaw pożądanych gadżetów, to spełnienie marzeń wielu osób. Tym bardziej, że już 18 kwietnia 2020 w Arenie Gliwice wystąpią m.in. Cosmic Gate, Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Ferry Corsten, Ruben de Ronde, czy Ace Ventura.

Dreamstate Europe - licytacja WOŚP 2020

Spotkanie z gwiazdami Dreamstate Europe 18/04/2020 - licytacja WOŚP 2020

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Fila, Astrix. Wtedy nikt jeszcze nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale im sprostaliśmy. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli.  Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii.

Najnowsze