Wojciech Sobierajski - boks, wiek, rekordy, wzrost, rodzina, ironman. Kim jest Rekordzista?

2022-12-07 15:06
Wojciech Rekordzista Sobierajski - boks, wiek, rekordy, wzrost, rodzina, ironman
Autor: Screen z Instagrama: wojciech_sobierajski Wojciech Rekordzista Sobierajski - boks, wiek, rekordy, wzrost, rodzina, ironman

Wojciech Sobierajski jest polskim sportowcem, a także zawodnikiem federacji freak fight High League, który debiut swój ma na 5. edycji. Wiele osób zastanawia się, jakie rekordy bije ten mężczyzna, czy ma żonę, ile ma lat, co ma wspólnego z boksem oraz jaki jest jego wzrost? Sprawdziliśmy, kim jest Rekordzista!

Wojciech Sobierajski - boks, wiek, rekordy, wzrost, rodzina, ironman. Kim jest Rekordzista? Są to najczęściej wyszukiwane informacje na temat tego mężczyzny! Nie da się ukryć, że jego osiągnięcia są naprawdę imponujące. Ma za sobą długą przeszłość sportową. Bije rekordy nie tylko w Polsce, jego nazwisko można również znaleźć w Rekordach Guinnessa. Nie jest mu straszny półmaraton przy kole podbiegunowym. Przebiegnie go nawet na boso. Miał także do czynienia ze słynnym Kasjuszem Życińskim, z którym wygrywał walki w boksie. Nie chce się zatrzymywać, w planach ma pokonanie kolejnych niesamowitych rekordów.

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Wojciech Sobierajski - boks

Wojciech Sobierajski ma za sobą przeszłość związaną z boksem. Swoich sił próbował walcząc z naprawdę mocnymi przeciwnikami! Stoczył około 100 walk bokserskich. Udało mu się pokonać Don Kasjo, byłego uczestnika Fame MMA. W tej federacji również miał walczyć Rekordzista, koniec końców trafił jednak do High League. Zrezygnował z boksu, ze względu na nieodwracalne zmiany w mózgu, które może powodować.

Wojciech Sobierajski - wiek

Rekordzista urodził się w 1991 roku. Oznacza to, że w 2022 skończył 31 lat.

Wojciech Sobierajski - rekordy

Wojciech Sobierajski pobił naprawdę imponujące rekordy. W 2021 roku każdego miesiąca pobijał kolejny! Pomiędzy jego osiągnięciami znajduje się:

  • Rekord Polski we wchodzeniu po linie – jak najwięcej razy w ciągu 1h na wysokość 5m
  • Rekord Polski w biegu na 10 km z 50 kg workiem – jak najkrótszy czas
  • Rekord Świata w triathlonie na dystansie olimpijskim z obciążeniem 50 kg
  • Rekord Guinnessa w biegu na dystansie maratonu ciągnąc samochód – jak najlepszy czas
  • Rekord Polski w jak najszybszym wejściu po linie o długości 30 metrów
  • Rekord Polski w maratonie boso – jak najlepszy czas

Wojciech Sobierajski - wzrost

Wojciech Sobierajski jest naprawdę wysokim mężczyzną. Mierzy aż 190 cm!

Wojciech Sobierajski - rodzina

Rekordzista ma żonę - Aleksandrę, z którą tworzy związek już od wielu lat. Razem doczekali się córeczki! Mężczyzna podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Wojciech Sobierajski - ironman

Wojciech Sobierajski pokonał pełen dystans Ironman'a, jednak to nie wszystko. Towarzyszyło mu dodatkowe obciążenie, które wynosiło aż 50 kg!

Sonda
High League 5 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze