Wiktoria Gąsiewska wpadła w histeryczny płacz! Dramat na planie Dance, Dance, Dance

2019-03-31 13:48
Wiktoria Gąsiewska wpadła w histeryczny płacz! ! Dramat na planie Dance, Dance, Dance?
Autor: Jan Bogacz / TVP

Wiktoria Gąsiewska przeżywa załamanie na planie tanecznego show TVP2? Wideo, które podrzucamy Wam na ESKA.pl. nie pozostawia żadnych wątpliwości… Aktorka pomimo wielu prób, starań i chęci, nie była w stanie podołać nowym krokom tanecznym. Motywacji próbowała jej dodać trenerka. Zobaczcie sami!

Wiktoria Gąsiewska przeżywa załamanie na planie Dance, Dance Dance. Aktorka niespodziewanie wpadła w histeryczny płacz, a całość zostało nagrane przez czujnego operatora. Walczyła, starała się i przede wszystkich chciała pokonać swoje słabości. Pomimo wielu prób, starań i chęci, nie była w stanie podołać nowym krokom tanecznym. Jak komentowała swoje słabości? Nagranie podrzucamy wam na ESKA.pl.

Zobacz: Dance, Dance, Dance: Rafał Maślak doznał kontuzji! Co się stało? [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska - histeryczny płacz w Dance Dance Dance

Wielkich emocji w Dance, Dance, Dance ciąg dalszy. Uczestnicy od prawie dziesięciu tygodni bezustannie uczą się choreografii ze znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Im bliżej finału, w którym zmierzą się ze sobą dwie pary, tym więcej napięć pojawia się podczas treningów. Ostatnio z emocjami nie poradził sobie Emil Gankowski, a teraz nerwowo nie wytrzymała Wiktoria Gąsiewska.

Najwidoczniej nie potrafię tańczyć i tyle… Płaczę, bo jestem wkur…. sama na siebie, że nie robię tego tak, jakbym chciała zrobić

- wydusiła z siebie zapłakana Wiktoria, która w programie występuje razem z Adamem Zdrójkowskim. Z zażegnaniem kryzysu próbowała pomóc uczestniczce choreografka Katarzyna Mieczkowska, która przez ostatnie dni pracowała z Wiktorią Gąsiewską.

Przeczytaj też: Dance, Dance, Dance - ile odcinków liczy program? Kiedy finał?

Nie możesz się poddawać… To jest tak jakbyś biegła maraton i na 41 kilometrze stwierdziła, że nie dasz rady. Zostało nam mało czasu, ale to jest moment na to, żeby docisnąć

- mobilizowała Mieczkowska. Niestety, nawet słowa otuchy instruktorki tańca nie były w stanie uspokoić Wiktorii. Zobaczcie sami:

Czy negatywne emocje zawładną Wiktorią Gąsiewską podczas sobotniego występu? Kto pożegna się z Dance, Dance, Dance? Przekonamy się już w sobotę, 30 marca o 20:05 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze