Dance, Dance, Dance 23.03 - dlaczego nikt nie odpadł w 4 odcinku? Czy to nagła zmiana zasad?

2019-03-23 22:31
Dance, Dance, Dance:
Autor: Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Dance, Dance, Dance to wyjątkowy program, który oglądać możemy w każdą sobotę po godzinie 20.00. Widzowie szybko pokochali nowe taneczne show. Wszystko za sprawą wielkich emocji, momentów zaskoczenia i wzruszenia, jakie towarzyszą nam w każdym odcinku. 23 marca nikt nie opuścił programu. Dlaczego? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Dance, Dance, Dance to niezwykły program, który uczy, że ciężka praca może dawać niesamowite efekty. W każdą sobotę możemy obejrzeć dwa odcinki, podczas których gwiazdy zdobywają punkty. Ci, którzy mają ich najmniej, muszą opuścić show. Dlaczego 23.03 marca nikt nie opuścił programu? 

Zobacz też: Dance, Dance, Dance: Rafał Maślak doznał kontuzji! Co się stało? [WIDEO]

Dance, Dance, Dance - dlaczego nikt nie odpadł? 

W tym odcinku 23 marca mogliśmy zobaczyć wiele niezwykłych układów choreograficznych. Mimo, że walka była zacięta, to uczestnicy mogli czuć się stosunkowo bezpieczni. W tym odcinku wyjątkowo nie pożegnaliśmy żadnej z par. To spora zmiana, bo przez ostatnie dwa tygodnie show opuściły aż dwa duety. 

Dance, Dance, Dance - czy zmieniono zasady? 

Po dwóch trudnych tygodniach dla zawodników nastąpiła zmiana w programie. Od teraz pary odpadać będą co dwa tygodnie. Dzięki temu podczas finału 20.04.2019 zobaczymy tylko dwie najlepsze z nich. Obecnie zagrożonymi czuć mogą się Kasia i Emil. To oni otrzymali najmniej punktów za oba występy 23 marca. 

Najnowsze