Dance, Dance, Dance: Rafał Maślak doznał kontuzji! Co się stało? [WIDEO]

2019-03-30 14:52
Dance, Dance, Dance: Rafał Maślak doznał kontuzji! Co się stało? [WIDEO]
Autor: fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Występ Rafała Maślak w czwartym odcinku tanecznego show TVP2 stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl. Pamiętajcie, że możecie przeżyć emocje towarzyszące uczestnikom na własnej skórze. Wszystko to będąc na widowni programu Dance Dance Dance!

- Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, tańcząc, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi… - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka do sobotniego występu. 

Tuż po feralnym zdarzeniu, uczestnikiem „Dance, Dance, Dance”, od razu zajęli się specjaliści, którzy na co dzień opiekują się wszystkimi uczestnikami tanecznego show. Specjalistyczne zabiegi, rehabilitacja, masaże i akupunktura nie przyniosły ulgi... 

Rafał Maślak kontuzjowany! Czy mimo to zatańczy? 

W dniu nagrań Rafał Maślak zdecydował, że mimo nieustającego bólu, zatańczy z Marceliną do utworu Britney Spears i Madonny „Me Against the Music”. Aby było to możliwe, na kilkanaście minut przed występem, Rafał dostał zastrzyk z silnym lekiem przeciwbólowym, co możecie zobaczyć w naszym wideo. Co ciekawe, o kontuzji Rafała nic nie wiedzieli jurorzy show - Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. 

Jak na scenie poradził sobie Rafał? Jak duet Zawadzkiej i Maślaka ocenią jurorzy? Przekonamy się w sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 o godzinie 20:05. 

Najnowsze