Wiktor Dyduła kontra Julia Stolpe - The Voice of Poland 12. Wielkie starcie faworytów

2021-10-16 21:54
Wiktor Dyduła Julia Stolpe
Autor: TVP

The Voice of Poland 12 wywołuje wiele emocji. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Mogliśmy już zobaczyć jedno mocne starcie. Wiktor Dyduła zmierzył się z Julią Stolpe. Oboje uznawani byli za jednych z faworytów. Kogo wybrali Tomson i Baron? Sprawdź na ESKA.pl.

Wiktor Dyduła kontra Julia Stolpe - The Voice of Poland 12. Wielkie starcie faworytów. To bitwa, która z pewnością spodoba się fanom Lady Gagi. Członkowie drużyny chłopaków z Afromental zmierzyli się w jednym z jego przebojów. Na ringu pojawili się, aby wspólnie wykonać piosenkę Look What I Found. To piosenka, którą z pewnością usłyszeli wszyscy, którzy oglądali film Narodziny gwiazdy. Kawałek jest częścią ścieżki dźwiękowej tej produkcji jak Wiktor Dyduła i Julia Stolpe poradzili sobie w starciu? Kto wygrał? Czy ktoś zdecydował się na kradzież przegranego? Sprawdź niżej.

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"

Wiktor Dyduła i Julia Stolpe - The Voice of Poland 12

To wykonanie Look What I Found Lady Gagi na pewno będzie miało wielu fanów. Choć poziom obu uczestników jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Tomson i Baron zdecydowali, że chcą zostawić w swojej drużynie Wiktora. Julia miała jednak dużo szczęścia i została ukradziona przez Sylwię Grzeszczak. Oznacza to, że dalej jest w programie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze