James Arthur

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Wielka gwiazda ma problem ze zdrowiem! Koncert w Polsce niespodziewanie odwołany

2020-01-25 21:10

Po tym, jak James Arthur zwyciężył w dziewiątej edycji brytyskiej wersji show X Factor, jego kariera nabrała rozpędu. Wokalista stał się rozpoznawalny poza granicami swojego kraju, a jego rozczulający głos pokochali także Polacy. Niebawem, bo 30 stycznia 2020 roku, artysta miał wystąpić w Warszawie. Niestety, jego show zostało odwołane! Więcej szczegółów na ESKA.pl.

James Arthur w Polsce - koncert brytyjskiego wokalisty, który zasłynął wielkim hitem Impossible został odwołany! Show, na które z niecierpliwością czekały tysiące jego fanów, miało odbyć się w warszawskim klubie Stodoła 30 stycznia 2020 roku. James zdecydował się powrócić bowiem do Polski ze swoją trasą koncertową The YOU Tour.

Ku zaskoczeniu wszystkich, na stronie organizatora, czyli firmy Live Nation, pojawiła się informacja, że występ uwielbianego w naszym kraju wokalisty nie dojdzie do skutku! Jak można było się spodziewać, fani są załamani tym faktem, jednak rozumieją decyzję swojego idola. W oświadczeniu możemy przeczytać, że powodem, dlaczego James Arthur nie wystąpi w Polsce są problemy zdrowotne. Artysta musiał przejść operację i obecnie nie ma siły, by koncertować, jednak zapowiedział, że gdy wszystko będzie w porządku, powróci na scenę. Wobec tego, bilety nie tracą ważności. Gdy tylko pojawi się nowa data koncertu, dowiecie się o tym na ESKA.pl.

Rozpoznasz koncert po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 12
Czyj to występ?
Shawn Mendes na koncercie