Krystian Ochman i Dominik Dudek

i

Autor: AKPA / materiały prasowe Universal Music Polska

Wielka bitwa zwycięzców The Voice of Poland. Ochman i Dudek wydali piosenki w tym samym dniu!

2023-01-27 10:47

Piątek to dla wielu nie tylko początek weekendu, ale również dzień premier muzycznych. 27 stycznia swoje nowe single zaprezentowali między innymi artyści, o których bez wątpienia można mówić w kategoriach najlepszych głosów w Polsce. Krystian Ochman i Dominik Dudek, zwycięzcy The Voice of Poland, powracają z naprawdę mocnymi uderzeniami.

Wygrać The Voice of Poland to jedno. Najważniejsze jednak, by nie zatrzymać się w miejscu i stale zaskakiwać słuchaczy nowościami muzycznymi. Bez problemu można przecież wskazać przykłady artystów, którzy nie wygrali popularnego show, a ich piosenki odniosły wielkie sukcesy na listach przebojów. Zwycięzcy 11. i 13. edycji The Voice of Poland regularnie udowadniają jednak, że widzowie, którzy oddali na nich głosy, nie mylili się. Mowa o Krystianie Ochmanie i Dominiku Dudku. Wokaliści zaprezentowali swojego nowe single tego samego dnia. Ubiegłoroczny reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji wypuścił do sieci długo wyczekiwany efekt współpracy z Kalush Orchestra, natomiast Dominik zaserwował fanom pierwszy "po-voice'owy" utwór, do którego tekst napisał już kilka lat temu. Obok tych premier nie można przejść obojętnie!

W ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w Eurowizji! Powód nie rozczarował fanów

Krystian Ochman o występie na Eurowizji

Nowe piosenki gwiazd Voice'a

Krystian Ochman zapowiadał piosenkę z Kalush Orchestra od miesięcy. Numer Cry For You doczekał się swojej premiery 27 stycznia i z miejsca wzbudził zachwyt fanów głosu wokalisty. W komentarzach pod zamieszczonym na YouTubie audio można przeczytać właściwie same słowa uznania.

Dzięki Krystian, za ten utwór, za piękną melodię i za ten arsenał cudów w Twoim głosie. Szacun dla wszystkich, ale to Ty sprawiasz, że nie mogę przestać tego słuchać.

Unikalne, przepiękne, nowoczesne połączenie wszystkiego - folku, popu, opery, elektroniki. Cudowny falset Krystiana i niskie brzmienia Kalusha. Śpiewna, płynąca fraza Krystiana i rytmiczny rap. Cudo, odmienne od innych w każdym wymiarze - piszą internauci.

Również Dominik Dudek może pochwalić się doskonałym odbiorem swojego singla Tak mi mów, który zapowiada jego debiutanckie wydawnictwo. To pierwszy autorski materiał piosenkarza.

Piosenka została napisana w trudnym momencie mojego życia, kiedy wszystko było na nie. Ale chęć przezwyciężenia, którą znalazłem w sobie, pomogła mi przejść ten trudny okres - mówi o kawałku zwycięzca The Voice of Poland.

Koniecznie przesłuchajcie obu nowości i dajcie znać, która bardziej przypadła wam do gustu!

Sonda
Czyj singiel bardziej przypadł ci do gustu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE