Marie

i

Autor: materiały prasowe The Cutest Label

W ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w Eurowizji! Powód nie rozczarował fanów

2023-01-26 17:39

Wybór polskiego reprezentanta na Eurowizję zawsze budzi wielkie emocje. Tym bardziej, gdy mowa o krajowych eliminacjach. Wielu fanów Marie miało nadzieję, że po zeszłorocznej wpadce z wysłaniem zgłoszenia po terminie wokalistka zdecyduje się na udział w preselekcjach w tym roku. Taki był też plan. Ostatecznie artystka zrezygnowała, nie pozostawiając jednak wielbicieli z niczym.

Za sprawą EP-ek Candybar, Cafe Mari i Choc, a także albumu długogrającego Babyhands, Marie zyskała miano jednej z najbardziej obiecujących postaci polskiej sceny. Wokalistka nie spoczywa jednak na laurach i co rusz zaskakuje swoich słuchaczy nowościami muzycznymi, które pokazują jej kolejne artystyczne oblicza. Piosenkarce udało się nawet zaangażować do występu w teledysku Anon69 samego Jakuba Grabowskiego, czyli Quebonafide. Wraz ze wzrostem popularności Marie stała się jedną z faworytek do reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji. W rozmowie z nami artystka przyznała, iż występ na międzynarodowej imprezie jest na liście jej marzeń, jednak rok temu za późno wysłała zgłoszenie. Wybraną wówczas przez nią piosenką była ta zatytułowana Haribo. I choć początkowo Julita Kusy planowała wysłanie eurowizyjnej propozycji w tym roku, ostatecznie zrezygnowała. Znamy powód!

Eurowizja 2023 - te gwiazdy chcą reprezentować Polskę! Kto wystąpi w preselekcjach?

Marie - pierwszy taki wywiad

Marie - koncert HANDMADE TOUR

Po wydaniu EP-ki CHOC czas na nowe. Marie nie zatrzymuje się i ponownie zaprasza słuchaczy do wykreowanego przez siebie świata. Tym razem w całości wykonanego ręcznie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka zapowiedziała start nowej ery HANDMADE, a także trasę koncertową o nazwie HANDMADE Tour. Pierwszy zaplanowany koncert odbędzie się 13 maja 2023 roku w warszawskim Palladium, a bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Marie zapewnia, że w najbliższych dniach ujawni kolejne daty tournee.

HANDMADE to przedsięwzięcie, dla którego 23-latka zdecydowała się na rezygnację z udziału w preselekcjach do Eurowizji. Zwróćcie uwagę na fakt, że w tym samym dniu, co koncert w Warszawie, odbędzie się właśnie finał Eurowizji. Sprytnie to sobie wymyśliła!

Sonda
Widzisz Marie na Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE