Widzowie oburzeni decyzją jurora The Voice Senior. Nie mogą mu TEGO wybaczyć!

i

Autor: Akpa

Widzowie oburzeni decyzją jurora The Voice Senior. Nie mogą mu TEGO wybaczyć!

2023-02-09 12:47

Nie od dziś wiadomo, że w programach rozrywkowych nie wszystkich da się zadowolić. Po raz kolejny udowodniło to show telewizyjne The Voice Senior. Jeden z jurorów - Piotr Cugowski - podjął kontrowersyjną decyzję, która nie spodobała się widzom. Byli oburzeni jego postępowaniem. Mamy dla Was szczegóły tego zajścia!

The Voice Senior to program w którym dominuje nie tylko ponadprzeciętny talent, ale również szczere emocje. Rozbawienie, wzruszenie, smutek - cała gama uczuć. Historie czy decyzje jurorów, poruszają nie tylko uczestników, ale również widownię. Wraz z kolejnymi odcinkami wybory okazują się coraz trudniejsze do dokonania. W końcu zawodnicy są naprawdę mocni, szczególnie na późniejszych etapach. Jeden z werdyktów Piotra Cugowskiego wzbudził rozżalenie ze strony fanów show. Są niezadowoleni z przebiegu odcinka, według wielu odpadła faworytka. Czy są szanse na przywrócenie jej? Szczegóły zajścia znajdziecie pod wideo!

Na scenie The Voice Senior wylały się łzy. Ta decyzja zszokowała uczestniczkę!

Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65

The Voice Senior - odpadła faworytka widzów

Piotr Cugowski zdobył się na podjęcie decyzji, która wzbudziła wiele kontrowersji wśród widzów programu. Postanowił pożegnać się z jedną z członkiń swojej drużyny - Bożeną Barchan. Kobieta zaśpiewała utwór "Małe tęsknoty", który nie zapewnił jej miejsca w finale. Juror tłumaczył swój wybór stresem, który miał pochłonąć seniorkę. Stwierdził, że był to jedyny powód, dla którego nie dostała się do kolejnego etapu.

Uczestnik The Voice Senior zadziwił Marylę Rodowicz. Jego wyznanie wzrusza!

Bożenka miała trochę więcej tremy, tylko tym się kierowałem, mam nadzieję, że mi wybaczy - wyznał juror podczas Nokautów.

The Voice Senior - zawiedzeni fani

Fani są rozczarowani tym, co zrobił Piotr Cugowski. Dla wielu z nich pani Bożenka była faworytką, widzieli ją w finale programu. Swój smutek wyrazili pod postem The Voice Senior. Niestety apelacjami nie sprawią, że kobieta powróci do show.

Wymieniłabym pana pracującego w Zoo na panią Bożenkę - wyznała użytkowniczka Facebooka.

Ja także - zawtórowano poprzedniczce.

Jest mi bardzo smutno, że pani Bożena odpadła, była moja faworytką. Piotrze Cugowski straciłeś wspaniały głos i moje serce - oznajmiono.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE