Na scenie The Voice Senior wylały się łzy. Ta decyzja zszokowała uczestniczkę!

i

Autor: Screen z TVP VOD: The Voice Senior: Nokaut, odc. 1, Akpa

Na scenie The Voice Senior wylały się łzy. Ta decyzja zszokowała uczestniczkę!

2023-02-06 19:00

Po Przesłuchaniach w ciemno nadszedł czas na równie emocjonujący etap programu. Nokauty pozwalają na podjęcie decyzji, którzy uczestnicy trafią do finału. W najnowszym odcinku nie obyło się bez łez, wywołanych decyzjami jurorów. Jedna z uczestniczek została wyjątkowo zaskoczona tym, jak rozstrzygnął się werdykt!

The Voice Senior to program rozrywkowy, z którego emocje aż kipią. Publiczność, jurorzy oraz uczestnicy w każdym odcinku mierzą się ze szczęściem, smutkiem oraz wzruszeniem. Nokauty udowodniły to po raz kolejny. W najnowszym epizodzie część utalentowanych wokalistów musiała pożegnać się z finałem. Jury mierzyło się z naprawdę trudnymi decyzjami, których podjęcie stanowiło nie lada wyzwanie! Jedną z występujących seniorek była pani Maria Nowak z numerem "Kiedy mnie już nie będzie". Alicja Węgorzewska postanowiła wykonać ruch, który doprowadził uczestniczkę do łez. Tego kompletnie się nie spodziewała!

Uczestnik The Voice Senior zadziwił Marylę Rodowicz. Jego wyznanie wzrusza!

KRZYSZTOF KRAWCZYK aka TRAPCZYK, czyli DRUGIE ŻYCIE wielkich hitów | ESKA XD - Ale to już było! #50

The Voice Senior - uczestniczka płacze

Pani Maria Nowak zachwyciła Alicję Węgorzewską już na etapie Przesłuchań w ciemno, podczas których wykonała utwór "Być kobietą". Choć wtedy odwróciła zaledwie jeden fotel, występ na Nokaucie znacznie bardziej przypadł do gustu jurorom. Wszyscy żwawo doradzali śpiewaczce operowej, aby to właśnie ta uczestniczka przeszła do finału.

Fatalna pomyłka w The Voice Senior. Maryla Rodowicz nie mogła w to uwierzyć

Nie mam wątpliwości żadnych, że Maria powinna zostać. Już wszystko zostało powiedziane, bardzo trudny utwór, duże skoki interwałów. Bardzo poruszający tekst, zaśpiewany czysto, ładnie i wzruszająco - stwierdził jeden z jurorów programu.

The Voice Senior - Maria Nowak

Alicja Węgorzewska miała do podjęcia naprawdę trudną decyzję. Aby Maria Nowak dostała się do finału, ktoś inny musiał pożegnać się z programem. Piosenkarka zebrała naprawdę mocną drużynę, przez co wahała się z wyborem. Ostatecznie postanowiła wziąć ją na miejsce Elżbiety Tracz. To bardzo rozemocjonowało panią Marię, w jej oczach pojawiły się łzy. Kobieta przyznała, że kompletnie nie spodziewała się takiej decyzji. Z pewnością zapamięta tę sytuację do końca życia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE