White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024? Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

i

Autor: screeny z filmów na TikToku: @2115mlodywhite/ //// roxiewegiel White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024? Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

ALE TRIO!

White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024. Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

2024-07-12 7:45

White 2115 i Mata wracają z zamiarem zdobycia szczytów list hitów. W tym wszystkim pomaga im Roksana Węgiel, która włączyła się do promocji utworu "1 na 100". Gwiazda nagrała krótkie wideo, na którym pokazała, że umie już refren potencjalnego hitu lata. Zobaczcie nagranie na naszej stronie i przygotujcie się na gorącą premierę tych wakacji!

Spis treści

  1. White i Mata - Roksana Węgiel śpiewa "1 na 100"

White 2115 i Mata mają polski hit lata 2024. Do takiego wniosku dojdzie mnóstwo osób już po pierwszym przesłuchaniu utworu zatytułowanego "1 na 100". Utrzymany jest on w wakacyjnym, lekkim klimacie i z pewnością sprawdzi się podczas wielu imprez, ale także chilloutowych spotkań ze znajomymi przy grillu. Topowi polscy raperzy ponownie postanowili połączyć swoje siły i znów zrobili to bardzo skutecznie. W przeszłości odnosili sukcesy z hitem "Oh oh (Lalala)", ale również z drugim, przewrotnie nazwanym "La La La (Oh Oh)". Teraz znów mogą liczyć na miliony odtworzeń tym bardziej, że mają wsparcie Roxie Węgiel! Jej obecność przy okazji promocji singla mocno zdziwiła fanów!

Kuqe 2115 i bambi z wakacyjnym lovesongiem "zostań, proszę". Ten numer nie wychodzi z głowy!

Mata bawił się z fanką na studniówce!

White i Mata - Roksana Węgiel śpiewa "1 na 100"

Roksana Węgiel włączyła się w promocję piosenki zatytułowanej "1 na 100". Uwielbiana gwiazda nagrała wideo, na którym śpiewa refren utworu raperów. To wszystko siedząc na zielonym quadzie. Niektórzy podejrzewali, że artystka pojawi się gościnnie w utworze. Ostatecznie tak się nie stało.

Warto dodać, że obecność Maty w wakacyjnym hicie bardzo ucieszyła jego słuchaczy. Czekają aż wróci on do tworzenia takich hitów, jak "Kiss Cam (podrywk roku), czy  "Szafir". I niech to będzie zapowiedź nowości od rapera!

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia