ZDJĘCIA

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

2024-06-20 8:07

Mieszkanie Roksany Węgiel wywołuje podziw, a co więcej może inspirować innych. Nie mamy wątpliwości, że wiele osób, patrząc na wnętrza pomieszczeń Roxie, skorzysta z pomysłów i postawi na poszczególne rozwiązania w swoim domu. Artystka zdecydowała się na luksus, ale i prostotę. Dominuje kolor jasno-szary, wszystkie drzwi są białe, jest przejrzysta, duża łazienka z ogromnym lustrem oraz wanną, a pokój i gabinet odgrodzony został szybą loftową. Jak mieszka Roxie Węgiel? Zdjęcia wyraźnie pokazują, że gwiazda ma świetny gust!

Mieszkanie Roksany Węgiel to przytulny kąt, w którym zapewne dużo łatwiej pisze się utwory na nową płytę. Fani mają nadzieję, że takowa pojawi się w nowym roku. Duże pomieszczenia, jasno-szare zasłonki i elementy.  Artystka z pomocą specjalizujących się firm postawiła na styl, szyk i nowoczesne rozwiązania. Niekoniecznie drogie, ale dające poczucie luksusu. Jak wygląda mieszkanie Roxie? Gwiazda polskiej sceny muzycznej jeszcze w maju 2023 relacjonowała, że z Kevinem Mglejem remontuje wspólny kąt. Pokazywali rysunki na surowych ścianach oraz ogromne pokoje bez mebli. Teraz efekty końcowe robią wrażenie!

Wielka tajemnica Michaela Jacksona ujawniona! Niektórzy o tym nie wiedzieli

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Mieszkanie Roksany Węgiel - jak wygląda?

Roksana Węgiel pokazała swoje mieszkanie, w ramach współpracy z firmami, które pomogły jej umeblować wnętrza, dobrać odpowiedni styl i wykończyć wymarzony kąt. Te zdjęcia wywołają u was podziw, ale mogą również zainspirować!

Sonda
Jak ci się podoba mieszkanie Roksany Węgiel?
Listen on Spreaker.