Kuqe 2115 i bambi z wakacyjnym lovesongiem zostań, proszę. Ten numer nie wychodzi z głowy!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Kuqe 2115 i bambi z wakacyjnym lovesongiem "zostań, proszę". Ten numer nie wychodzi z głowy!

NOWOŚĆ

Kuqe 2115 i bambi z wakacyjnym lovesongiem "zostań, proszę". Ten numer nie wychodzi z głowy!

2024-07-08 13:57

Pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha najbardziej! Do udziału w drugim singlu promującym swój debiutancki projekt reprezentant 2115 Label zaprosił najpopularniejszą polską raperkę, bambi! Niech nie zmylą was małe literki w tytule - „zostań, proszę” to współpraca dużego kalibru.

Nowości Muzyczne 2024: O tym, że kuqe 2115 i bambi nagrali razem utwór, jako pierwsi dowiedzieli się uczestnicy kwietniowego koncertu bambi w Warszawie, na którym kuqe 2115 pojawił się jako gość specjalny, przedpremierowo wykonując utwór na żywo. Pierwsze pogłoski o zbliżającej się premierze kawałka ujrzały światło dzienne w drugiej połowie czerwca, gdy w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania z planu teledysku z udziałem obojga artystów. Na rezultat nie trzeba było długo czekać, bowiem już teraz możecie posłuchać utworu we wszystkich serwisach streamingowych oraz obejrzeć teledysk dostępny na naszej stronie.

Megan Thee Stallion wydała album "MEGAN". Płyta pełna gości

Clout Festival z vibe fm! Te gwiazdy wystąpią w Warszawie

Kuqe 2115 i bambi - piosenka "zostań, proszę"

Z okazji premiery "zostań, proszę" powstał również dedykowany merch, którego przedsprzedaż rozpocznie się dziś o godzinie 15:00. Kolekcja koszulek z napisem „łobuz kocha najbardziej” w trzech kolorach: białym, czarnym i różowym, została zaprojektowana w ramach współpracy 2115 Label z Dominiką Ciemięgą, znaną jako @ciemiega_trash_couture. Produkty będzie można zamawiać jedynie przez tydzień - po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona, a nakład nie będzie więcej wznawiany.

"zostań, proszę" to drugi singiel kuqe 2115 promujący jego solowy album. W połowie czerwca ukazało się „intro do płyty mojego życia”, którym artysta oficjalnie zapowiedział oczekiwany od ponad 6 lat debiut. Bądźcie czujni, bo to wciąż dopiero początek!