WhatsApp

i

Autor: pixabay.com WhatsApp

WhatsApp Premium - dla kogo? Ile zapłacimy i jakie będzie miał funkcje?

2022-10-11 16:20

WhatsApp Premium to płatna subskrypcja, której celem jest poprawienie jakości korzystania z aplikacji. Ile będzie kosztować? Jakie funkcje będzie miała nowa wersja? Okazuje się, że WhatsApp Premium nie będzie dla wszystkich!

WhatsApp Premium - opcje. Czy WhatsApp Premium będzie dla wszystkich? Niedawno głośno zrobiło się o tym, że od października 2022 WhatsApp zostanie zablokowany i przestanie działać na starszych modelach telefonów z systemem iOS i Android. Tym razem aplikacja proponuje nowość dla niektórych użytkowników. WhatsApp Premium, czyli nowy plan subskrypcji ma zapewnić użytkownikom większą liczbę dostępnych funkcji. Celem płatnej subskrypcji jest nie tylko dywersyfikacja przychodów, ale również stworzenie nowych, jakościowych usług, które poprawią komfort użytkowników.

WhatsApp ZABLOKOWANY od października 2022. Użytkownicy stracą dostęp!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

WhatsApp Premium - funkcje

Jakie funkcje ma WhatsApp Premium? Płatna wersja serwisu umożliwia tworzenie spersonalizowanych linków w domenie wa.me. co więcej, użytkownicy WhatsApp, którzy zdecydują się na płatną subskrypcję mogą ponadto podpiąć komunikator do maksymalnie 10 urządzeń, by ułatwić sobie kontakt z klientami.

Funkcje WhatsApp Premium:

  • Możliwość podłączenia jednego konta do dziesięciu urządzeń. Dzięki temu WhatsApp będzie mógł stać się narzędziem w rękach kilkuosobowego działu obsługi klienta, w którym każdy użytkownik ma dostęp do tych samych konwersacji i tego samego czatu.
  • Tworzenie własnego, unikalnego linku do naszego profilu w WhatsApp. Odpowiedni link ma wyglądać na podobieństwo tego z Facebooka i pozwalać na szybką i bardziej efektywną komunikację z firmą.
Sonda
Czy jak WhatsApp będzie płatny, to czy będziesz korzystać?

WhatsApp Premium - cena

Ile kosztuje WhatsApp Premium? Płatna subskrypcja jest wdrażana w niektórych firmach w wielu krajach. Jej ceny mogą się różnić w zależności od regionu. Na ten moment nie podano jeszcze dokładnej kwoty, którą będzie trzeba zapłacić, by korzystać z możliwości nowej subskrypcji. Według firmy płatna subskrypcja to szansa na dywersyfikację przychodów, a przy okazji na stworzenie nowych, jakościowych usług.

Facebook, Instagram i WhatsApp płatne? Ten pomysł podzieli internautów

WhatsApp Premium - dla kogo?

WhatsApp Premium to idealne rozwiązanie dla użytkowników biznesowych, którzy wykorzystują aplikację do komunikacji w ramach działalności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE