WhatsApp ZABLOKOWANY od października 2022 Użytkownicy stracą dostęp!

i

Autor: canva.com WhatsApp ZABLOKOWANY od października 2022 Użytkownicy stracą dostęp!

WhatsApp ZABLOKOWANY od października 2022. Użytkownicy stracą dostęp!

2022-10-25 9:58

WhatsApp przestanie działać od października 2022 i to nie żart. Użytkownicy korzystający z telefonów z systemem iOS i Android nie będą mogli wysyłać wiadomości poprzez popularny komunikator. Ma to związek z wieloma powodami, a wszystkie podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. WhatsApp zablokowany - październik 2022
  2. WhatsApp przestanie działać - jakie telefony?
  3. WhatsApp - jak zaktualizować telefon?

WhatsApp zablokowany od października 2022 dla wielu użytkowników, co jest dużym zaskoczeniem. Platforma zdecydowała się ostrzec osoby korzystające z komunikatora wyświetlając im specjalne powiadomienia. Choć warto zauważyć, że już od jakiegoś czasu właściciele popularnej aplikacji umożliwiającej wysyłanie wiadomości prowadzą jej modernizację. Pojawia się szereg unowocześnień mających na celu poprawę funkcjonalności apki. Ostatnio pojawiły się nawet informacje, że WhatsApp płatny to jeden z pomysłów, który brany jest pod uwagę. Użytkownicy korzystający z wersji premium mogliby cieszyć się większą liczbą dostępnych funkcji. Teraz światowe media komunikują, iż WhatsApp przestanie działać na wielu telefonach ze starym oprogramowaniem. Firma chcąc rozwijać swoją technologię nie będzie obsługiwać głównie smartfonów Apple z 2013 roku.

Najlepsze aplikacje do nauki 2022. Można je pobrać bezpłatnie!

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53

WhatsApp zablokowany - październik 2022

Użytkownicy WhatsApp zostali ostrzeżeni, że w październiku mogą utracić możliwość wysyłania wiadomości za pośrednictwem aplikacji. Proszą jednocześnie o aktualizację swojego urządzenia, jeśli takowa jest. A jeśli nie? WhatsApp przestanie działać i tyczy się to zarówno wszystkich korzystających ze starszych modeli telefonów z systemem iOS, ale również Android. W przypadku tych drugich należy zaktualizować smartfon do systemu 4.1 lub nowszego.

WhatsApp przestanie działać - jakie telefony?

Popularność aplikacji WhatsApp spadła w ostatnim czasie i ma to związek z zamieszaniem wokół nowych warunków korzystania z komunikatora. 24 października pojawi się aktualizacja, a osoby korzystające ze starszych urządzeń Apple stracą możliwość włączenia i pisania wiadomości na WhatsAppie. Dotyczy to głównie właścicieli telefonów iPhone 5 i 5c. Dotyczy także wszystkich mających na telefonie system Androida Jelly Bean, który nie jest już nawet aktualizowany przez Google. Ważne jest również to, że telefon będą musiały zaktualizować także użytkownicy Apple z systemem iOS 10 i 11. 

WhatsApp - jak zaktualizować telefon?

Jeśli nie masz najnowszej wersji systemu operacyjnego, to zrób to czym prędzej, by nie dać się zaskoczyć i wciąż móc swobodnie korzystać z darmowej apki. Jeśli używasz iPhone'a, to przejdź do ustawień, a następnie otwórz "ogólne". Następnie wejdź w opcję "aktualizacja oprogramowania". Jeśli korzystasz z Androida, to otwórz "ustawienia" i wybierz "informacje o telefonie". W następnym kroku wejdź w "sprawdź aktualizacje" i jeśli jest dostępna, to pojawi się napis "aktualizuj"

Uczta od sanah na zielonym winylu! Takie wydanie to nie lada gratka dla fanów

Sonda
Czy masz któryś z telefonów, na którym przestanie działać WhatsApp?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE