Wesela 2020 - piosenki na pierwszy taniec. TOP 10 najpiękniejszych utworów

2020-06-02 15:18 Ewelina Kulasza
Wesela 2020 - piosenki na pierwszy taniec. TOP 10 najpiękniejszych utworów
Autor: pixabay.com

Wybór piosenki na pierwszy, weselny taniec to nie takie łatwe zadanie, jakby nam się wydawało. Większość par zanim wybierze tę jedyną, mocno główkuje się nad swoim wyborem. Na ESKA.pl ułatwiamy Wam sprawę i przedstawiamy listę 10 najpiękniejszych utworów, które na ten dzień sprawdzą się idealnie.

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Takie pytania z pewnością zadaje sobie niejedna para, która niebawem ma zawrzeć związek małżeński. Tradycja pierwszego tańca gości w Polsce już od wielu lat i póki co, nie zapowiada się, aby było inaczej. To właśnie ona rozpoczyna weselną zabawę, która trwa zazwyczaj do białego rana. Wybór idealnej piosenki pod wymarzoną choreografię to trudna decyzja dla przyszłych małżonków. Zakochani zawsze chcą pokazać się swoim gościom z jak najlepszej strony i sprawić, by ten moment został w ich pamięci na długo. Pierwszy taniec jest bez wątpienia jednym z ważniejszych elementów w organizacji wesela i często stanowi kłopot, jeśli chodzi o wybór podkładu muzycznego. Jedni wolą szybsze kawałki, drudzy wolniejsze, a jeszcze inni tworzą składanki kilku hitów. W sieci możemy znaleźć przeróżne inspiracje od innych par, jednak warto być kreatywnym i wymyślić coś, czego jeszcze nie było.

Piosenki na pierwszy taniec - LISTA

Jest wiele piosenek, które po przesłuchaniu od razu utożsamiają nam się z pięknym, weselnym tańcem. Poniżej przedstawiamy Wam listę 10 najpiękniejszych kawałków, które będą idealne na pierwszy taniec. Koniecznie się zainspirujcie, a wyjątkowa pamiątka zostanie w Waszej pamięci na długo.

  1. Calum Scott - You Are The Reason
  2. Christina Perri - A Thousand Years
  3. Ed Sheeran - Perfect
  4. Whitney Houston - I have nothing
  5. Whitney Houston - I Will Always Love You
  6. Celine Dion - My Heart Will Go On 
  7. John Legend - All of me
  8. Bruno Mars - Just The Way You Are
  9. Umberto Tozzi ft Mónica Bellucci - Ti Amo
  10. Glenn Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You
Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze