Te gwiazdy mają polskie korzenie! Niektóre nazwiska zaskakują

2020-06-02 13:21 EK
Te gwiazdy mają polskie korzenie! Niektóre nazwiska zaskakują
Autor: ImagePressAgency/face to face, Michal WARGIN/East News Te gwiazdy mają polskie korzenie! Niektóre nazwiska zaskakują

Jak się okazuje niektóre znane, a przede wszystkim światowe gwiazdy sceny muzycznej mają polskie korzenie. Koniecznie zobacz naszą galerię na ESKA.pl i sprawdź, kto zalicza się do tego grona i dlaczego. Niektóre nazwiska mogą Cię bardzo zaciekawić!

Światowe, muzyczne gwiazdy z polskimi korzeniami - to z pewnością zainteresuje niejednego internautę i fana dobrych brzmień. Niewiele osób wie, że niektórzy zagraniczni artyści, w tym wokaliści, aktorzy, piłkarze czy modelki mają polskie pochodzenie. Wśród nich znajduje się m.in.: aktorka Natalie Portman, modelka Emily Ratajkowsky, piłkarz Lukas Podolski, a także piosenkarka Ke$ha i artysta Matt Pokora. Ich historie są różne, ale każda z nich jest wyjątkowa. Polscy fani zawsze cieszą się, gdy ich idol wypowie nawet jedno słowo w naszym ojczystym języku, jednak większa radość pojawia się wtedy, gdy dowiadują się, że artysta ma coś wspólnego z Polską.

Specjalnie na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was galerię, w której znajdziecie zdjęcia muzycznych gwiazd, których drzewo genealogiczne wskazuje polskie pochodzenie.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Artyści muzyczni z polskimi korzeniami - GALERIA

Niejeden wielbiciel swojego zagranicznego idola, ucieszyłby się z informacji, że jego ulubiony artysta ma polskie korzenie. Zobaczcie naszą galerię poniżej i sprawdźcie, które gwiazdy zaliczają się do tego grona.

Najnowsze