Wersow miała pretensje do Friza o piosenkę Zygzak? TYM wyznaniem zaskoczyła

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KOGO Z GENZIE WYRZUCIŁBY MORTALCIO?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…* / WERSOW // screen z teledysku na YouTube: EKIPA - ZYGZAK (feat. Jacuś) / EKIPA Wersow miała pretensje do Friza o piosenkę Zygzak? TYM wyznaniem zaskoczyła

Wersow była ZŁA na Friza o tekst w piosence Zygzak. TYM wyznaniem zaskoczyła!

2022-06-15 15:46

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa od czterech lat tworzą szczęśliwy związek, a co więcej chwalą się swoją miłością w mediach społecznościowych. Mogą się siebie doradzić i wzajemnie się uzupełniają. Jak w każdym związku bywają chwile kryzysu. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych Friz z Wersow zerwali, co bardzo zmartwiło ich fanów. Youtuberka przyznała, że było to spowodowane problemami Karola i chodziło o inne dziewczyny, ignorancję, a także stawianie świata internetu ponad wszystko. Teraz przyznała, że do porozumienia doszło również, w momencie najpopularniejszego bangera ostatnich lat, czyli utworu Zygzak.

Spis treści

  1. Wersow - piosenka Zygzak

Szczerość jest jedną z cech, którą cenią w Wersow jej fani najbardziej. Zawsze mówi to, co myśli i stara się nie unikać trudnych tematów. Dowodem tego jest seria Czy to prawda, że, która pojawia się na jej kanale. Za jej sprawą właśnie Weronika Sowa, w ostatnim czasie sporo zdradziła, jeśli chodzi o swoje prywatne życie, ale również swoich znajomych. Wyciągnęła od Mini Majka informacje odnośnie tego, kogo będzie mu brakować najbardziej po wspólnej wyprowadzce z willi pod Krakowem. Internautów ciekawiło również to, czy Wersow ma tatuaż w miejscu intymnym. Wprost odpowiedziała na te pytanie. W filmiku, który pojawił się w połowie czerwca odniosła się do dramy związanej z Fagatą, oceniła nowy projekt Natsu, ale także opowiedziała o aferze z logo. Większym zaskoczeniem było jednak wyznanie, że była zła na Friza o fragment tekstu piosenki Zygzak. O co dokładnie poszło?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Wersow - piosenka Zygzak

Wersow w odcinku z Mortalcio otrzymała pytanie odnośnie budowaniu marki za sprawą piosenek, w których ktoś pokazuje, że jest cwaniakiem i wie dosłownie wszystko. Influencerka powiedziała, że jej zdaniem ona sama tak nie robi. Karol Wiśniewski wytłumaczył swojej narzeczonej, dlaczego taki zabieg ma często miejsce:

Karol mi o tym mówił. Zygzak, ja trochę byłam zła o ten tekst na początku. Będą mówić, że to o mnie, nie pisz tak i tak dalej. A on [Friz - przyp.red] czemu mam nie pisać takich słów, skoro dla mnie piosenka to jest wyrażanie siebie, niekoniecznie, że tak jest w moim życiu. Po prostu mogę sobie coś wymyślić i tak zrobić, jakąś piosenkę. Taki jest tekst nawet randomowy i nie musi to być tak jak ja czuję w danym momencie, czy nie musi być ten tekst związany ze mną

- powiedziała Wersow. O jaki tekst dokładnie chodzi? Już w 2021 roku, podczas nagrywania piosenki, Weronika Sowa powiedziała, że nie podoba jej się ten fragment utworu Zygzak:

Co powiedziałabyś na nockę u mnie? (No co, aha, aha)

Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię (aha, aha)

Za kolejnym razem już jakoś pójdzie

Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Wersow nie podobał się tekst, że dziewczyna wpada na noc, bo ludzie na pewno ją posądzą, że leci na hajc Friza. Jak mówiła już wystarczająco zawsze ją o to posądzali. Utwór i tak się pojawił, a para, jak każdy szczery związek przetrwała najtrudniejsze momenty i twórcy cieszą się z każdej chwili spędzonej wspólnie.