Wersow była ZŁA na Friza o tekst w piosence Zygzak. TYM wyznaniem zaskoczyła!

2022-06-15 15:46
Wersow miała pretensje do Friza o piosenkę Zygzak? TYM wyznaniem zaskoczyła
Autor: screen z filmu na YouTube: KOGO Z GENZIE WYRZUCIŁBY MORTALCIO?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…* / WERSOW // screen z teledysku na YouTube: EKIPA - ZYGZAK (feat. Jacuś) / EKIPA Wersow miała pretensje do Friza o piosenkę Zygzak? TYM wyznaniem zaskoczyła

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa od czterech lat tworzą szczęśliwy związek, a co więcej chwalą się swoją miłością w mediach społecznościowych. Mogą się siebie doradzić i wzajemnie się uzupełniają. Jak w każdym związku bywają chwile kryzysu. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych Friz z Wersow zerwali, co bardzo zmartwiło ich fanów. Youtuberka przyznała, że było to spowodowane problemami Karola i chodziło o inne dziewczyny, ignorancję, a także stawianie świata internetu ponad wszystko. Teraz przyznała, że do porozumienia doszło również, w momencie najpopularniejszego bangera ostatnich lat, czyli utworu Zygzak.

Spis treści

  1. Wersow - piosenka Zygzak

Szczerość jest jedną z cech, którą cenią w Wersow jej fani najbardziej. Zawsze mówi to, co myśli i stara się nie unikać trudnych tematów. Dowodem tego jest seria Czy to prawda, że, która pojawia się na jej kanale. Za jej sprawą właśnie Weronika Sowa, w ostatnim czasie sporo zdradziła, jeśli chodzi o swoje prywatne życie, ale również swoich znajomych. Wyciągnęła od Mini Majka informacje odnośnie tego, kogo będzie mu brakować najbardziej po wspólnej wyprowadzce z willi pod Krakowem. Internautów ciekawiło również to, czy Wersow ma tatuaż w miejscu intymnym. Wprost odpowiedziała na te pytanie. W filmiku, który pojawił się w połowie czerwca odniosła się do dramy związanej z Fagatą, oceniła nowy projekt Natsu, ale także opowiedziała o aferze z logo. Większym zaskoczeniem było jednak wyznanie, że była zła na Friza o fragment tekstu piosenki Zygzak. O co dokładnie poszło?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Wersow - piosenka Zygzak

Wersow w odcinku z Mortalcio otrzymała pytanie odnośnie budowaniu marki za sprawą piosenek, w których ktoś pokazuje, że jest cwaniakiem i wie dosłownie wszystko. Influencerka powiedziała, że jej zdaniem ona sama tak nie robi. Karol Wiśniewski wytłumaczył swojej narzeczonej, dlaczego taki zabieg ma często miejsce:

Karol mi o tym mówił. Zygzak, ja trochę byłam zła o ten tekst na początku. Będą mówić, że to o mnie, nie pisz tak i tak dalej. A on [Friz - przyp.red] czemu mam nie pisać takich słów, skoro dla mnie piosenka to jest wyrażanie siebie, niekoniecznie, że tak jest w moim życiu. Po prostu mogę sobie coś wymyślić i tak zrobić, jakąś piosenkę. Taki jest tekst nawet randomowy i nie musi to być tak jak ja czuję w danym momencie, czy nie musi być ten tekst związany ze mną

- powiedziała Wersow. O jaki tekst dokładnie chodzi? Już w 2021 roku, podczas nagrywania piosenki, Weronika Sowa powiedziała, że nie podoba jej się ten fragment utworu Zygzak:

Co powiedziałabyś na nockę u mnie? (No co, aha, aha)

Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię (aha, aha)

Za kolejnym razem już jakoś pójdzie

Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Wersow nie podobał się tekst, że dziewczyna wpada na noc, bo ludzie na pewno ją posądzą, że leci na hajc Friza. Jak mówiła już wystarczająco zawsze ją o to posądzali. Utwór i tak się pojawił, a para, jak każdy szczery związek przetrwała najtrudniejsze momenty i twórcy cieszą się z każdej chwili spędzonej wspólnie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze