Wersow

i

Autor: Youtube.com/WERSOW; screen z filmu "24H W AUCIE!" Wersow spędziła dobę w aucie.

Wersow opuściła luksusowy dom! Na 24 godziny TOTALNIE zrezygnowała z wygód

2022-08-09 16:24

Wersow niedawno wprowadziła się do nowej luksusowej willi razem ze swoim narzeczonym Karolem. Wydawałoby się więc, że każda jej noc jest niczym pobyt w prawdziwym pałacu i nic jej stamtąd nie zabierze. Weronika postanowiła jednak spędzić dobę w aucie, a zaskakującą przygodą pochwaliła się ze swoimi fanami.

Wersow opublikowała nowy film, w którym pokazała widzom swoją ostatnią przygodę. Weronika lubi podejmować nowe wyzwania i udowadniać sobie i swoim odbiorcom, że jest w stanie je wykonać. Tym razem postanowiła opuścić nową luksusową posiadłość i spędzić całą dobę w skromnych warunkach. Wersow spakowała się i na dzień przeprowadziła się do auta. Zabrała wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy. Pojawiła się nawet przenośna toaleta! Po tym influencerka usiadła za kierownicę i postanowiła zrobić zakupy i odwiedzić ważne dla niej osoby. Pojawili się między innymi członkowie grupy Genzie. Czy wyzwanie Weroniki spodobało się jej fanom?

ZOBACZ TAKŻE: Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Wersow 24 godziny w aucie. Komentarze internautów

"Twoje odcinki są coraz lepsze", " jak zawsze bardzo fajny film", "super, że urozmaicasz odcinki do tego stopnia, że zapraszasz różne osoby, które podkręcają klimat filmów, a nie nakręcasz zwykłego challengu", "Bardzo dobrze ogląda się takie 24h w twoim wykonaniu" - czytamy pod wideo, które zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Friz i Wersow razem w łóżku. Takiego ujęcia fani się nie spodziewali!

Sonda
Lubisz Wersow?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.