Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 1000 KLUCZYKÓW, ALE TYLKO JEDEN OTWIERA AUTO! / Karol Friz Wiśniewski / screen z filmu: https://www.tiktok.com/@sarusia55 Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

2022-08-13 13:45

Ekipa Friza w dawnym składzie oficjalnie już nie nagrywa. Fani nie tak sobie wyobrażali zakończenie projektu Dom Ekipy, a najlepiej świadczą o tym komentarze dostępne w internecie. Widzowie mają pretensje, że nie pojawiły się od tej pory żadne większe wyjaśnienia. Co dokładnie piszą najbardziej zainteresowani tematem? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - wyjaśnienia

Ekipa Friza zawiodła fanów i jest o tym bardzo głośno. Najwięksi fani mają poważne oczekiwania wobec swoich ulubionych twórców, co odbija się między innymi na Karolu Wiśniewskim. Otrzymuje on mnóstwo wiadomości zarówno na Twitterze, jak i w serwisie YouTube. O co chodzi? 25 lipca 2022 pisaliśmy, że Friz ma duże kłopoty, bo jego fani nie odpuszczają i domagają się wyjaśnień. Tyczy się to oczywiście o zakończenia projektu Ekipa, niespodziewanie, z dnia na dzień. Każdy przygotował się na to, że ekipowicze wyprowadzą się z willi pod Krakowem, jednak nikt nie sądził, że nagle zniszczą relacje, którą budowali kilka lat. Dużym zaskoczeniem było to, gdy Friz i Wersow zaprosili na swoją parapetówkę znajomych, ale zabrakło na niej wszystkich gwiazd projektu. Później podobna sytuacja miała miejsce na dniach otwartych Domu Ekipy. Najwięksi miłośnicy zauważyli, że w czasie trwania wydarzenia zabrakło Pateca i Poczciwego Krzycha. Ostatnio natomiast oliwy do ognia dolał Tromba, który dogryzł Fusialce, w temacie nagrania wideo, gdy są wszyscy razem.

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - wyjaśnienia

Ekipowicze ewidentnie podzielili się na dwie grupy. Oprócz zabrania sobie obserwacji w mediach społecznościowych są kolejne na to dowody. Można podejrzewać, że Ekipa Friza rozpadła się w złych stosunkach ze względu na filmik, który pojawił się na kanale Murcix. Dodała ona wideo z Patecem, Przemkiem Pro, Poczciwym Krzychem, Trombą, Marcysią Ryskalą, Pauliną Kozłowską i Patecem. Na nagraniu nie pojawili się natomiast Friz, Wersow, Wujek Łuki, Fusialka i Mini Majk.

Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja MOCNO łapie za serce

W drugą stronę działa to podobnie. Friz do swoich filmów zaprasza twórców kolejnego projektu podobnego do Ekipy. Mowa o Genzie. Ostatnio dodał relację z dni otwartych Domu Ekipy. Fani powiedzieli dość i domagają się wyjaśnień. Widzą, co dzieje się pomiędzy twórcami i jaka panuje atmosfera. Kolejny raz domagają się wideo z podsumowaniem pięknego, wspólnego, ekipowego czasu:

Brakuje mi takiego jednego filmu u Friza gdzie wszyscy ekipowicze siedzą na kanapie i podsumowują cały ten piękny okres - pisze jedna z osób  (8,4 tysięcy polubień komentarza)

ekipa powinna usiąść i wyjaśnić wszystko oraz podsumować cały projekt, byłoby to najlepsze rozwiązanie - pisze kolejna osoba (2,6 tysięcy polubień)

Bardzo fajna inicjatywa, ale moim zdaniem cała ekipa powinna się zebrać i nagrać wyjaśnienia wszystkich nieporozumień jakie teraz mają miejsce. Bo aż przykre jest to, w jaki sposób wszystko się kończy... - pisze igi YT (2,4 tysięcy polubień)

‪*Czy odniesiesz się do spiny, między ekipowiczami i dlaczego nie zrobiliście filmu przy którym się zbieracie i oglądacie wspomnienia z wszystkich sezonów ekipy* - (5,3 tysięcy polubień)

Jestem zdania,że mimo tego co się zadziało lub nie, ekipa powinna z szacunku do wspólnych lat i z szacunku do widzów usiąść i nagrać film z podsumowaniem - stwierdziła jedna z fanek (ponad 500 polubień komentarza)

- piszą fani i czekają na oświadczenie, niekoniecznie Twitterowe. Czy należycie do tego grona? Dajcie znać w naszej sondzie poniżej:

Sonda
Czy czekasz na wyjaśnienia od Ekipy Friza?