Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

2022-08-13 13:45
Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości
Autor: screen z filmu na YouTube: 1000 KLUCZYKÓW, ALE TYLKO JEDEN OTWIERA AUTO! / Karol Friz Wiśniewski / screen z filmu: https://www.tiktok.com/@sarusia55 Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

Ekipa Friza w dawnym składzie oficjalnie już nie nagrywa. Fani nie tak sobie wyobrażali zakończenie projektu Dom Ekipy, a najlepiej świadczą o tym komentarze dostępne w internecie. Widzowie mają pretensje, że nie pojawiły się od tej pory żadne większe wyjaśnienia. Co dokładnie piszą najbardziej zainteresowani tematem? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - wyjaśnienia

Ekipa Friza zawiodła fanów i jest o tym bardzo głośno. Najwięksi fani mają poważne oczekiwania wobec swoich ulubionych twórców, co odbija się między innymi na Karolu Wiśniewskim. Otrzymuje on mnóstwo wiadomości zarówno na Twitterze, jak i w serwisie YouTube. O co chodzi? 25 lipca 2022 pisaliśmy, że Friz ma duże kłopoty, bo jego fani nie odpuszczają i domagają się wyjaśnień. Tyczy się to oczywiście o zakończenia projektu Ekipa, niespodziewanie, z dnia na dzień. Każdy przygotował się na to, że ekipowicze wyprowadzą się z willi pod Krakowem, jednak nikt nie sądził, że nagle zniszczą relacje, którą budowali kilka lat. Dużym zaskoczeniem było to, gdy Friz i Wersow zaprosili na swoją parapetówkę znajomych, ale zabrakło na niej wszystkich gwiazd projektu. Później podobna sytuacja miała miejsce na dniach otwartych Domu Ekipy. Najwięksi miłośnicy zauważyli, że w czasie trwania wydarzenia zabrakło Pateca i Poczciwego Krzycha. Ostatnio natomiast oliwy do ognia dolał Tromba, który dogryzł Fusialce, w temacie nagrania wideo, gdy są wszyscy razem.

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - wyjaśnienia

Ekipowicze ewidentnie podzielili się na dwie grupy. Oprócz zabrania sobie obserwacji w mediach społecznościowych są kolejne na to dowody. Można podejrzewać, że Ekipa Friza rozpadła się w złych stosunkach ze względu na filmik, który pojawił się na kanale Murcix. Dodała ona wideo z Patecem, Przemkiem Pro, Poczciwym Krzychem, Trombą, Marcysią Ryskalą, Pauliną Kozłowską i Patecem. Na nagraniu nie pojawili się natomiast Friz, Wersow, Wujek Łuki, Fusialka i Mini Majk.

Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja MOCNO łapie za serce

W drugą stronę działa to podobnie. Friz do swoich filmów zaprasza twórców kolejnego projektu podobnego do Ekipy. Mowa o Genzie. Ostatnio dodał relację z dni otwartych Domu Ekipy. Fani powiedzieli dość i domagają się wyjaśnień. Widzą, co dzieje się pomiędzy twórcami i jaka panuje atmosfera. Kolejny raz domagają się wideo z podsumowaniem pięknego, wspólnego, ekipowego czasu:

Brakuje mi takiego jednego filmu u Friza gdzie wszyscy ekipowicze siedzą na kanapie i podsumowują cały ten piękny okres - pisze jedna z osób  (8,4 tysięcy polubień komentarza)

ekipa powinna usiąść i wyjaśnić wszystko oraz podsumować cały projekt, byłoby to najlepsze rozwiązanie - pisze kolejna osoba (2,6 tysięcy polubień)

Bardzo fajna inicjatywa, ale moim zdaniem cała ekipa powinna się zebrać i nagrać wyjaśnienia wszystkich nieporozumień jakie teraz mają miejsce. Bo aż przykre jest to, w jaki sposób wszystko się kończy... - pisze igi YT (2,4 tysięcy polubień)

‪*Czy odniesiesz się do spiny, między ekipowiczami i dlaczego nie zrobiliście filmu przy którym się zbieracie i oglądacie wspomnienia z wszystkich sezonów ekipy* - (5,3 tysięcy polubień)

Jestem zdania,że mimo tego co się zadziało lub nie, ekipa powinna z szacunku do wspólnych lat i z szacunku do widzów usiąść i nagrać film z podsumowaniem - stwierdziła jedna z fanek (ponad 500 polubień komentarza)

- piszą fani i czekają na oświadczenie, niekoniecznie Twitterowe. Czy należycie do tego grona? Dajcie znać w naszej sondzie poniżej:

Sonda
Czy czekasz na wyjaśnienia od Ekipy Friza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze