Friz i Wersow razem w łóżku. Takiego ujęcia fani się nie spodziewali!

2022-06-29 16:32
Friz i Wersow w łózku
Autor: Youtube.com/EKIPA; screen z filmu "EKIPA - SEN" Friz pokazał zdjęcie w łózku. Jest z nim Wersow!

Friz zamieścił na zdjęcie, które zaskoczyło wiele osób. Jego fani przeglądając relacje na jego Instagramie nagle natknęli się na odważne zdjęcie. Friz opublikował fotografię, na której leży w łóżku. Nie jest jednak sam. Towarzyszy mu Wersow. Takiego ujęcia słynnej pary influencerów fani mogli jeszcze nie widzieć!

Friz i Wersow to para, której poczynania śledzi wielu Polaków. Oboje należą do grona najpopularniejszych influencerów w naszym kraju, a więc nic dziwnego, że internauci śledzą każdy ich ruch. Wersow i Friz wydawać się mogą parą idealną. Ich fani już odliczają dni do ich ślubu. Oni również wypowiedzieli się już na temat swoich planów na przyszłość. Wersow i Friz, pomimo wielkiej popularności, zawsze starali zatrzymać tylko dla siebie swoje najbardziej intymne chwile. Nic więc dziwnego, że wiele osób zaskoczyło się, gdy 29 czerwca na Instagramie założyciela Ekipy zobaczyli wyjątkowe zdjęcie. Friz pokazał, jak leży w łóżku ze swoją narzeczoną.

ZOBACZ TAKŻE: Friz pokazał ZA DUŻO?! Reakcja jego kolegów mówi wszystko

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Friz i Wersow w łóżku

Friz pokazał, jak rozpoczyna swój dzień. W poranek 29.06.2022 na jego Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widzimy na nim leżącego w łóżku Friza bez koszulki. W jego ramię wtulona jest śpiąca Wersow, a między nimi jest jeszcze ich pies. Takiego zdjęcia popularnej pary wcześniej nie widzieliście. Fotografię zamieszczamy niżej.

Friz i Wersow w łózku
Autor: Instagram.com/frizoluszek (screen)
Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze