Friz i Wersow - ŚLUB odbędzie się lada chwila. Para pochwaliła się swoją decyzją!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: MOJE 27 URODZINY! / WERSOW Friz i Wersow - ŚLUB odbędzie się lada chwila. Para pochwaliła się swoją decyzją!

ŚWIETNE INFORMACJE

Wersow i Friz ujawnili pierwsze takie informacje o ślubie. W końcu jakieś konkrety!

2023-09-14 11:11

Fani byli w ogromnej euforii, gdy dowiedzieli się, że Wersow jest w ciąży. Równie mocno cieszyli się poznając Maję, córkę influencerskiej pary. Wydaje się, że kolejną wzbudzającą emocje informacją będzie ślub Wersow i Friza. A to powinno wydarzyć się już niebawem, bo poznaliśmy pierwsze konkrety. Co wiadomo o weselu Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow i Friz - co wiadomo o ślubie?

Wersow i Friz - ślub od kilkunastu miesięcy wywołuje duże zainteresowanie szczególnie wśród fanów. Widzowie, jak Weronika Sowa była w ciąży zrobili internetowe śledztwo twierdząc, że influencerka ma na palcu obrączkę, co byłoby jednoznaczne z tym, że para potajemnie przyrzekała sobie przed ślubnym kobiercem. Zapewne dlatego też zainteresowani postanowili sprostować tę informację i na pewno nie kłamali. Wersow i Friz ujawnili, dlaczego nie mają ślubu podając ważny powód. Okazało się, że ślub chcieli wziąć w 2023 roku, jednak finalnie stwierdzili, że nie mają wymarzonego miejsca zagranicą, gdzie mogłoby się odbyć wesele. Teraz nastąpił znaczący zwrot i gwiazdy mogą zacząć przygotowania do ceremonii!

Wersow o ślubie z Frizem. Chce w przyszłości odnawiać przysięgę!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Wersow i Friz - co wiadomo o ślubie?

Wersow w sierpniu 2023 ujawniła nam, że nie zrobi ślubu w 2023 roku. Bardziej nastawia się na 2024 a najpóźniej na 2025 rok. Nie wiadomo, czy oficjalnie poznamy datę ważnego dla nich dnia, czy jednak para będzie chciała zachować to w tajemnicy. Ślub Wersow i Friza natomiast ma być uroczystością nowoczesną, a jednocześnie kameralną. Na weselu ma pojawić się wyłącznie najbliższa rodzina, a także garstka znajomych. Wszystkim będzie trzeba zapewnić bilety lotnicze, gdyż niemal na pewno ceremonia odbędzie się poza granicami naszego kraju. Małżeństwo ma bawić się w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a oraz specjalnie zamówionej orkiestry. Z kościoła na salę weselną mają ruszyć klasycznym samochodem. Takie są plany, a jak aktualnie wygląda sytuacja?

Weronika Sowa od długiego czasu jest aktywna na tzw. kanale nadawczym w serwisie Instagram. W miejscu, gdzie swoje wpisy dodają także członkowie Genzie, Wujek Łuki, czy nawet Friz, dała znać, że wspólnie z "Wiśnią" oficjalnie znaleźli idealne miejsce na ślub. To coś, co parze od bardzo dawna siedziało na głowie i przez co nie wzięli ślubu przed narodzinami Mai.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby ślub Wersow i Friza był publiczny?