Wersow i Friz nie mają ślubu. Ujawnili WAŻNY powód swojej decyzji

i

Autor: screen z filmu na YouTube: JESTEM W CIĄŻY! REAKCJE / WERSOW / Karol Friz Wiśniewski / Wersow i Friz nie mają ślubu. Ujawnili WAŻNY powód swojej decyzji

Wersow i Friz nie mają ślubu. Ujawnili WAŻNY powód swojej decyzji

2023-02-27 10:11

Ślub Wersow i Friza jeszcze się nie odbył! Sówki, czyli fani popularnej influencerki w ostatnich tygodniach przekonywali i przedstawiali dowody na to, że para już przyrzekała sobie przed ołtarzem. Ostatecznie do tego jeszcze nie doszło, co ujawnili sami zainteresowani. Dlaczego nie mają jeszcze ślubu? Kiedy odbędzie się wesele Friza i Wersow? Poznajcie najnowsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow i Friz - ślub, wesele
  2. Wersow i Friz nie mają ślubu - dlaczego?

Wersow i Friz - ślub gwiazd od blisko dwóch lat jest gorącym tematem. W sierpniu 2021 dowiedzieliśmy się, że Karol Wiśniewski, podczas wakacji na greckiej wyspie Santorini, poprosił o rękę swojej ukochanej. W kolejnych miesiącach zakochani celebrowali swoją miłość, ale również ujawniali swoje plany dotyczące ceremonii ślubnej. W drugiej połowie lutego 2023, gdy Weronika Sowa ogłosiła, że jest w ciąży, na sile przybrała teoria, że para ma już za sobą przyrzekanie sobie miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej. Mówiło się, iż Wersow i Friz wzięli potajemny ślub, a świadczyć miał o tym ich styczniowy pobyt zagranicą oraz obrączka, która pojawiła się na palcu influencerki. Ostatecznie przyszli rodzice postanowili odnieść się do tych plotek informując, że nie mają jeszcze ślubu!

Czy według prawa Friz jest ojcem dziecka Wersow? Ulubiony prawnik wyjaśnia!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Wersow i Friz - ślub, wesele

Ślub Wersow i Friza będzie uroczystością bardzo nowoczesną, a jednocześnie kameralną. Świętować będzie wyłącznie najbliższa rodzina oraz garstka znajomych. Weronika Sowa na jednym z filmów ujawniła również, że prawdopodobnie na wesele wydadzą ponad 200 tysięcy złotych, a wszystko dlatego, że ślub miałby się odbyć zagranicą i trzeba będzie opłacić nocleg oraz bilety lotnicze dla gości. Na weselu Friza i Wersow będzie również orkiestra oraz DJ, a para na samą ceremonię chciałaby przyjechać klasycznym samochodem.

Wersow i Friz nie mają ślubu - dlaczego?

Wersow i Friz szykują wesele z rozmachem i na to potrzeba dużo czasu. Jak wiemy twórcy do tej pory byli skupieni i skoncentrowani na tworzeniu filmów oraz prowadzeniu biznesów. Z pewnością to jeden z głównych powodów, przez które para nie ma jeszcze ślubu. Weronika Sowa w filmie pt. JESTEM W CIĄŻY! *REAKCJE*, ujawniła, że nie znaleźli jeszcze miejsca zagranicą, gdzie mogliby powiedzieć sobie sakramentalne 'tak'.

Tak będzie wyglądać dziecko Friza i Wersow?! Symulacja wywołuje uśmiech na twarzy

Nie mamy miejsca na wesele. Od tego się zaczęło. Mieliśmy brać ślub już w tym roku, wszystko było pod to zaplanowane. Finalnie stwierdziliśmy, że nie mamy takiego wymarzonego miejsca zagranicą, nie znaleźliśmy takiego, które by nam odpowiadało.

- opowiedziała Wersow, która jednocześnie ujawniła, że wspólnie doszli do wniosku, by założyć rodzinę. Stwierdzili, że nie ma na co czekać nawet pomimo braku ślubu. Miejsce ślubu nie jest znane, ale nie może być to bardzo odległe miejsce. Wszystko ze względu na dziadka Weroniki Sowy: - Nie może to też być daleko, dlatego, że bardzo mi zależy, żeby mój dziadziu był na moim ślubie, mówiła niegdyś gwiazda.

Mini Majk zawalczy z Frizem?! Te słowa o szalonym starciu nie zostawiają wątpliwości!

Sonda
Wersow i Friz - to najlepsza para w internecie?

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY: Jak w kilka minut przypomnieć sobie najważniejsze lektury?

To proste: włącz PODCAST i posłuchaj streszczenia! Listę lektur znajdziesz poniżej.

Listen on Spreaker.