Wersow

i

Autor: materiały ESKA.pl // YouTube EKIPA

tylko u nas

Wersow o ślubie z Frizem. Chce w przyszłości odnawiać przysięgę!

2023-08-11 14:23

Pojawienie się na świecie Mai odwróciło życie Wersow i Friza do góry nogami. Świeżo upieczona mama opowiedziała nam o planach ślubnych. Para influencerów podjęła decyzję o przełożeniu ceremonii, która początkowo miała mieć miejsce w tym roku. Weronika zdradziła również, że marzy jej się odnawianie przysięgi.

Wersow i Friz od lat stanowią naczelną power couple świata influencerów. Karol i Weronika tworzą już nie tylko szczęśliwy związek, ale i rodzinę. Miesiąc temu zakochani przywitali swoją pierwszą córeczkę Maję, która, jak zdradza świeżo upieczona mama, jest najbardziej wyrozumiałym dzieckiem na świecie. Majusia pozwala rodzicom spać w nocy i nie rezygnować z zaplanowanych aktywności. W rozmowie z ESKA.pl Wersow przyznała, że chce stanowić przykład mamy, która poświęca się swojemu dziecku, nie zapominając przy tym o samej sobie. Influencerka z powodzeniem kontynuuje karierę w sieci, co rusz zamieszczając nowe filmiki na kanale. Niedawno wypuściła też piosenkę O północy wraz z teledyskiem. A co ze ślubem, który miał mieć miejsce w tym roku? Wersow i Friz zmienili plany.

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Ślub Wersow i Friza nie w tym roku

Weronika i Karol zaręczyli się w 2021 roku. Influencerka nie ukrywała wówczas, że chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu dwa lata później, czyli w 2023 roku. Pojawienie się na świecie Mai wpłynęło na zmianę planów narzeczeństwa.

Na pewno nie będziemy robić naszego ślubu w 2023 roku. Może za rok, może za dwa? Ciężko mi to teraz przewidzieć, bo tak jak zauważyłeś, jest teraz z nami Majusia, więc trochę ta nasza rzeczywistość się zmieniła, ale nie chcielibyśmy z tego ślubu rezygnować - wyznała.

Influencerka przyznała, że podoba jej się moda na odnawianie przysiąg.

To jest super i szczerze mówiąc, chciałabym tak w przyszłości. Ostatnio byłam na weselu moich znajomych, w sumie już przyjaciół i oni już sobie postanowili, że to jest tak fajna okoliczność, fajna impreza, że chcieliby to powtarzać co 5 lat - dodała.