Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock. Co się będzie działo 18.07.2021?

2021-07-18 12:07 MK
Don Vasyl
Autor: VIPHOTO/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki nie zwalnia tempa! W Świnoujściu jeszcze nie opadł pył po sobotniej eksplozji muzycznego szaleństwa, a rozpędzona kawalkada Dwójki już pędzi w kierunku Płocka! Tym razem nie sama. Po drodze dołączają doń… wozy kolorowe. Zjeżdżają się z całej Europy i z Azji, by spotkać się w malowniczej, nadwiślańskiej miejscowości, która już w niedzielę stanie się światową stolicą muzyki i kultury Romów!

Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma? Nic bardziej błędnego! W niedzielę 18 lipca przekonają się o tym widzowie telewizyjnej Dwójki i publiczność zgromadzona w płockim amfiteatrze. Nieposkromiony cygański temperament, gorące romskie rytmy, feeria kolorów, oszałamiające stroje i porywające tańce! Innymi słowy – afirmacja życia i erupcja muzyki niosącej radość. Tego nie można przegapić!

Wśród gwiazd wieczoru najlepsze romskie formacje z całego świata, w tym akordeoniści z Mołdawii, zespoły z Gruzji Wielkiej Brytanii, Niemiec, Ukrainy, Słowacji i Czech. Nie zabraknie także znakomitości z Polski. Wystąpi m.in. Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni, Dziani, Cygańscy Książęta, Vasyl Junior czy Elza. Nie zawiodą również goście specjalni. Usłyszymy m.in. Paulę, Andre oraz zespoły Classic, Bayer Full i Mejk – co ciekawe… w dość nietypowym dla siebie repertuarze!

Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock. Co się będzie działo?

Publiczność usłyszy takie hity, jak Jadą wozy kolorowe, Ore Ore, Kolorowe chusty czy Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma, a także wiele innych romskich przebojów i pieśni z najrozmaitszych zakątków naszego globu. Koncert poprowadzi temperamenty duet w składzie: Anna Popek i Dziani Szmidt. Back-stage pewną, damską ręką we władanie weźmie Małgorzata Opczowska.

A wszystko to w ramach realizowanego z rozmachem widowiska muzyczno-telewizyjnego. Spektakularne efekty wizualne, multimedialna scenografia, feeria świateł i dźwięków, widowiskowe układy taneczne to już znaki firmowe Wakacyjnej Trasy Dwójki. Całości dopełni przepiękna, nadwiślańska sceneria płockiego amfiteatru, wakacyjna aura i muzyka inspirowana radością życia.

Dla widzów przygotowano także interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze