Wakacje 2020 - jaka przygoda spotka Cię latem? Sprawdź!

2020-06-22 14:59 Materiał partnerski JJ
Wakacje 2020 - jaka przygoda spotka Cię latem? Sprawdź!
Autor: canva.com Wakacje 2020 - jaka przygoda spotka Cię latem? Sprawdź!

Wakacyjne przygody zostają w naszych głowach na wiele, wiele lat. Co się dziwić. To właśnie wtedy przeżywamy wakacyjną miłość, wraz ze znajomymi jedziemy na wyprawę marzeń, albo po prostu odpoczywamy w luksusowych hotelach. Sprawdź jaka przygoda spotka Cię latem i jakim typem urlopowicza jesteś! Rozwiąż nasz quiz na ESKA.pl.

Wakacje 2020 będą wyjątkowe. Po pierwsze większość naszych wakacyjnych planów się nie odbędzie w związku z pandemią koronawirusa, a po drugie, Ci co planowali wyjazd za granicę, najcześciej wybierają odkrywanie naszej ojczyzny. Wiele zakamarków Polski do tej pory pozostaje dla nas zagadką i warto zwiedzić miejsca, do których normalnie byśmy nie pojechali. Na ESKA.pl stworzyliśmy specjalny quiz, który sprawdzi, jakim typem podróżnika jesteś, oraz jaka przygoda czeka Cię w tegoroczne wakacje. 

Wakacje 2020 - jaka przygoda spotka Cię latem? Sprawdź!

Wakacje w górach czy na mazurach? A może w luksusowym hotelu, zamiast wypadku pod namioty? Co zrobisz, jak spotkasz żubra? Sprawdź się w naszym quizie i poznaj swoją przygodę w wakacje 2020. Przy okazji będziesz wiedział również, jakim typem podróżnika jesteś ;) Powodzenia!

A co powiedziałbyś na jeszcze jedną przygodę, dzięki której możesz WYGRAĆ LATO? Wystarczy zgłosić się do loterii Radia Eska i Coca-Cola i zawalczyć o nagrody! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł zgarnąć zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. To jednak nie koniec - ta wyjątkowa dwójka będzie miała okazję faktycznie sprawdzić się jako duet. Jeśli wspólnie odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie, wygrają 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. Może Twoja wspaniała przygoda jest na wyciągnięcie ręki..?

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze