Wakacje 2020 - gdzie jechać? Sprawdź, które miejsce pasuje do Ciebie najbardziej? [QUIZ]

2020-07-26 10:25 Materiał partnerski JJ
Wakacje 2020: które miejsce wypoczynkowe pasuje do Ciebie? [QUIZ]
Autor: canva.com Wakacje 2020: które miejsce wypoczynkowe pasuje do Ciebie? [QUIZ]

Polska to kraj, który potrafi zaskoczyć każdego. Jest wiele nieodkrytych miejsc, w których na pewno nie byliście, a warto tam zajrzeć. Jeżeli zastanawiasz się, który kierunek wybrać w trakcie urlopu, nasz quiz Ci w tym pomoże. Sprawdź już teraz na ESKA.pl, które miejsce do wypoczynku pasuje do Ciebie najbardziej,

Wyobraź sobie szum morza, cudowną bryzę, zapach smażonej ryby, wiatr we włosach gdy spływasz kajakiem, albo po prostu śpiew ptaków w zacisznym miejscu na Podlasiu. Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie wyjechać na upragnione wakacje, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy quiz dla wszystkich tych, którzy nie mogą zdecydować się, w które miejsce Polski pojechać. Sprawdź już teraz, który rejon naszego kraju pasuje akurat do Ciebie.

Wakacje 2020 - gdzie pojechać? [QUIZ]

Góry, Morze czy Mazury? Który region na wypoczynek najlepiej do Ciebie pasuje? Sprawdź to już teraz w naszym specjalnym quzie.

Jeśli już nie masz wątpliwości, dokąd poniosą cię tegoroczne wakacje, lato możesz także... wygrać! Zgłoś się do nowej zabawy Radia Eska i Coca-Cola - jest o co walczyć! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em do loterii WYGRAJ LATO, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł otrzymać zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. Jeśli jednak wasza dwójka będzie chciała sięgnąć po więcej i odpowiecie poprawnie na zadane pytanie, zgarniecie 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. To lato jeszcze może być wygrane!

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze