W 2013 zachwyciła w The Voice of Poland i zaczęła karierę. Przez lata zmieniła się nie do poznania!

2021-02-09 14:09
Natalia Nykiel
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland

Tak właśnie zaczęła się jej przygoda z muzyką, a także prawdziwa kariera w branży muzycznej. Najpierw pokazała się trenerom i publiczności w The Voice of Poland, a potem zaczęła wydawać prawdziwe hity. Dziś jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju, a jej kariera nabrała znacznego tempa. Wokalistka na przestrzeni tych kilku lat zmieniła się nie do poznania! Sami zobaczcie.

W 2013 zachwyciła w The Voice of Poland i zaczęła karierę. Przez lata zmieniła się nie do poznania! O kim mowa? Pochodzi z Mrągowa, a 8 lutego tego roku świętowała swoje 26 urodziny. Dziś jest nie tylko jedną z popularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale wciąż rozwija swoją muzyczną karierę. Mowa oczywiście o Natalii Nykiel, która w 2013 roku pojawia się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno w show The Voice of Poland. Choć na jej twarzy było widać stres, to kiedy tylko zaczęła śpiewać numer Coldplay - Trouble, oczarowała wszystkich. Jej wykonanie zachwyciło szczególnie Justynę Steczkowską i Patrycję Markowską, które odwróciły w jej stronę swoje czerwone fotele. Natalia zdecydowała się jednak kontynuować przygodę w programie u boku Patrycji Markowskiej i co ciekawe, doszła do ścisłego finału muzycznego show.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Natalia Nykiel - kiedyś i dziś

Program The Voice of Poland otworzył Natalii Nykiel bramę do prawdziwej muzycznej kariery. Choć nie wygrała show, to i tak zaczęła wydawać piosenki, a nawet płyty! Jej największym hitem okazała się być piosenka Bądź Duży, którą możecie do dziś usłyszeć w niejednej rozgłośni radiowej w Polsce. Co ciekawe, numer uzyskał status diamentowego singla, a w dodatku pochodzi z jej debiutanckiego albumu studyjnego Lupus Electro. Kolejne hity, kolejne nagrody, kolejne występy - tak właśnie Natalia Nykiel spełniała swoje muzyczne marzenia krok po kroku i dziś jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Wokalistka ma na swoim koncie także gościnny występ u boku Jaredema Leto z grupy 30 Seconds to Mars, z którym w duecie wykonała numer Dangerous Night, a także numer Pół kroku stąd, którą stworzyła na rzecz filmu Vaiana: skarb oceanu. Poniżej możecie zobaczyć, jak Natalia Nykiel zmieniła się na przestrzeni lat. W 2013 roku wyglądała całkiem inaczej!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze