W 2013 zachwyciła w The Voice of Poland i zaczęła karierę. Przez lata zmieniła się nie do poznania!

2021-02-09 14:09
Natalia Nykiel
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland

Tak właśnie zaczęła się jej przygoda z muzyką, a także prawdziwa kariera w branży muzycznej. Najpierw pokazała się trenerom i publiczności w The Voice of Poland, a potem zaczęła wydawać prawdziwe hity. Dziś jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju, a jej kariera nabrała znacznego tempa. Wokalistka na przestrzeni tych kilku lat zmieniła się nie do poznania! Sami zobaczcie.

W 2013 zachwyciła w The Voice of Poland i zaczęła karierę. Przez lata zmieniła się nie do poznania! O kim mowa? Pochodzi z Mrągowa, a 8 lutego tego roku świętowała swoje 26 urodziny. Dziś jest nie tylko jedną z popularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale wciąż rozwija swoją muzyczną karierę. Mowa oczywiście o Natalii Nykiel, która w 2013 roku pojawia się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno w show The Voice of Poland. Choć na jej twarzy było widać stres, to kiedy tylko zaczęła śpiewać numer Coldplay - Trouble, oczarowała wszystkich. Jej wykonanie zachwyciło szczególnie Justynę Steczkowską i Patrycję Markowską, które odwróciły w jej stronę swoje czerwone fotele. Natalia zdecydowała się jednak kontynuować przygodę w programie u boku Patrycji Markowskiej i co ciekawe, doszła do ścisłego finału muzycznego show.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Natalia Nykiel - kiedyś i dziś

Program The Voice of Poland otworzył Natalii Nykiel bramę do prawdziwej muzycznej kariery. Choć nie wygrała show, to i tak zaczęła wydawać piosenki, a nawet płyty! Jej największym hitem okazała się być piosenka Bądź Duży, którą możecie do dziś usłyszeć w niejednej rozgłośni radiowej w Polsce. Co ciekawe, numer uzyskał status diamentowego singla, a w dodatku pochodzi z jej debiutanckiego albumu studyjnego Lupus Electro. Kolejne hity, kolejne nagrody, kolejne występy - tak właśnie Natalia Nykiel spełniała swoje muzyczne marzenia krok po kroku i dziś jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Wokalistka ma na swoim koncie także gościnny występ u boku Jaredema Leto z grupy 30 Seconds to Mars, z którym w duecie wykonała numer Dangerous Night, a także numer Pół kroku stąd, którą stworzyła na rzecz filmu Vaiana: skarb oceanu. Poniżej możecie zobaczyć, jak Natalia Nykiel zmieniła się na przestrzeni lat. W 2013 roku wyglądała całkiem inaczej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze