Nie milkną echa po występie Barbary Parzeczewskiej. Jej finałowa piosenka jest hitem!

2021-02-09 10:09
Beata Parzeczewska
Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland

Najpierw oczarowała trenerów, potem widzów przed telewizorami, a finalnie wygrała drugą edycję rozśpiewanego show dla seniorów. Mowa oczywiście o Barbarze Parzeczewskiej, 67-letniej wokalistce, która na scenie pokazała swój ogromny talent. Co ciekawe, po jej finałowym występie nie milkną echa, a jej piosenka jest prawdziwym hitem w internecie!

Nie milkną echa po występie Barbary Parzeczewskiej. Jej finałowa piosenka jest hitem i nie ma co się dziwić! Barbara Parzeczewska to utalentowana 67-latka, która skradła serca trenerów podczas Przesłuchań w Ciemno. Następnie pod czujnym okiem Andrzeja Piasecznego kształciła swoje wokalne umiejętności i dotarła do finału. Dzięki głosom widzów, nie tylko stanęła na podium i wygrała nagrodę główną, ale również zyskała miano Najlepszego Głosu w Polsce. Pani Barbara z każdym występem zmieniała się w energiczną petardę, a jej głos wywoływał ciarki i podekscytowanie w duszy każdej osoby. Mało kto wie, ale polska edycja The Voice Senior, to nie jest jej telewizyjny debiut. Pani Barbara kilka lat temu gościła w niemieckiej edycji show, jednak odpadła na etapie Sing-Offów.

Teraz pokazała wszystkim, że jej głos zasługuje na pierwsze miejsce. Mimo iż nie mogła uwierzyć w odczytany werdykt, to niesamowicie ucieszyła się ze swojego sukcesu. Choć od finału The Voice Senior minęło już kilka dni, w sieci ciągle szumi na temat występu pani Barbary. Nie dość, że wylewają się pozytywne komentarze, to jeszcze finałowa piosenka podbija kartę na czasie YouTube.

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"

The Voice Senior 2 - Barbara Parzeczewska

Barbara Parzeczewska w finale The Voice Senior zaprezentowała na scenie między innymi kawałek z repertuaru Alannah Myles - Black Velvet. Jej energiczne show oczarowało trenerów, jak i widzów, którzy następnie wysłali na nią najwięcej sms-ów! Co ciekawe, od soboty internauci nie mogą wyjść z podziwu i komentują bardzo pozytywnie finałowy występ seniorki. 

- Niesamowita kobieta, brawo dla Pani i jej głosu

- Niesamowite wykonanie. Ta wygrana Pani Barbarze po prostu się należała. Wielki talent! Wielkie brawa! ❤️

- Basiu teraz czas na Twój własny przebojowy hit!!!!. 🎤🎺🎷🎸- Rewelacja, po prostu magia.. zasłużone zwycięstwo. Gratulacje!!!!!

- Wspaniała, fantastyczna pani Basia, zaśpiewała to lepiej od oryginału I ten temperament , trzymałam kciuki za nią żeby to ją wybrano i cieszę się niezmiernie że to ona jest zwyciężczynią tej edycji. Najlepsza zwyciężyła. Super !

Mało tego! Finałowa piosenka Barbary Parzeczewskiej znalazła się na karcie YouTube na czasie na ósmej pozycji i zdobyła już ponad 209 tysięcy odsłon! Co ciekawe, ten wynik wciąż rośnie, a pozytywnych komentarzy przybywa jeszcze więcej. Poniżej możecie przypomnieć sobie występ utalentowanej 67-latki. Ponowny zachwyt gwarantowany!

Najnowsze