Viki Gabor zachwycona Alicją Szemplińską! Szykuje się muzyczna współpraca?

2020-10-15 9:49 Ewelina Kulasza
Viki Gabor i Alicja Szemplińska
Autor: WBF, TRICOLORS/East News Viki Gabor i Alicja Szemplińska

Viki Gabor i Alicja Szemplińska, to prawdziwe gwiazdy muzycznego formatu The Voice. Młode wokalistki łączy nie tylko pasja do muzyki, ale również fakt, że Polska wybrała je na reprezentantki naszego kraju w Konkursie Eurowizji i Eurowizji Junior. Teraz Viki Gabor oczarowała się swoją starszą koleżanką. Czy szykuje się muzyczna współpraca dwóch wokalistek? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Viki Gabor zachwycona Alicją Szemplińską! Czy szykuje się muzyczna współpraca? Viki Gabor i Alicja Szemplińska to prawdziwe gwiazdy The Voice. Wyjątek jest taki, że Viki wystąpiła w drugiej edycji rozrywkowego programu dla dzieci, natomiast Alicja śpiewała w 10. edycji The Voice of Poland, którą również wygrała. Występ w telewizji był dla nich wielką przepustką do kariery w branży muzycznej i żadna z wokalistek nie zaprzepaściła tej szansy. Viki Gabor po programie nie poddała się. Nie tylko wygrała Eurowizję Junior 2019, ale również wydała debiutancką płytę Getaway (Into My Imagination), na której znajdują się same hity!

W przypadku Alicji Szemplińskiej wygrana w The Voice of Poland 10, również była czymś wyjątkowym. Następnie wokalistka została okrzyknięta reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji 2020. Niestety z powodu pandemii, wielkie wydarzenie nie odbyło się, ale Alicja wciąż ma szansę pojawić się na Konkursie za rok i co ciekawe, mocno walczą o to jej fani! Teraz wokalistka skupiła się na swojej karierze i prezentuje światu swoje nowości. Niedawno zachwycała piosenką Gdzieś, a teraz oczarowała najnowszym kawałkiem Pusto, nawet samą Viki Gabor. Czy dziewczyny zaśpiewają coś razem?

Alicja Szemplińska - nowa piosenka Pusto

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej miała swoją premierę razem z teledyskiem 14 października. Numer mocno spodobał się nie tylko internautom, którzy w komentarzach wylali falę komplementów, ale również Viki Gabor. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 udostępniła kawałek teledysku Alicji na swoim InstaStories i dodała przy nim czerwone serduszka i wzruszającą emotkę. Czy Viki Gabor i Alicja Szemplińska nagrają coś w duecie? Póki co, nic na ten temat nie wiadomo. Viki mocno zauroczyła się nowością swojej starszej koleżanki z formatu The Voice. Jednak kto wie, może jeszcze kiedyś zobaczymy je razem na scenie.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze