Viki Gabor wystąpiła w Armenii. W Erywaniu czekał na nią tłum widzów!

2022-12-06 16:27
Viki Gabor
Autor: Corinne Cumming / EBU / junioreurovision.tv Viki Gabor wystąpiła w Armenii.

Viki Gabor ma za sobą wyjątkowy występ. Jedna z najpopularniejszych nastolatek w Polsce pojechała do Armenii, gdzie zaśpiewała dla tłumu widzów. Wystąpiła w centrum Erywania, stolicy kraju. Jaki był powód wizyty gwiazdy od hitu Superhero? To wyjątkowa dla niej okazja! Świętowała ważny jubileusz.

Viki Gabor to jedna z wizytówek Polski na arenie międzynarodowej. To właśnie ona dała nam drugie historyczne zwycięstwo na Eurowizji Junior. W 2019 roku zwyciężyła z piosenką Superhero, która stała się jej największym hitem. Od tamtej pory wiele osób, kiedy słyszy o Polsce, wspomina właśnie popularną nastolatkę. Teraz Viki znów miała okazję zaśpiewać dla zagranicznej publiczności. 15-latka została zaproszona do Armenii, gdzie wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu. W poniedziałek 5 grudnia 2022 zaśpiewała na Placu Republiki w Erywaniu. Ormiańska publiczność była zachwycona jej występem. Na scenie nie pojawiła się jednak sama.

Viki Gabor ma już dość śpiewania Superhero?! Ta REAKCJA mówi wszystko!

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor zaśpiewała w Armenii

To nie przypadek, że Viki Gabor wystąpiła właśnie w Erywaniu. To w tym mieście odbywa się tegoroczna Eurowizja Junior. Zwyciężczyni z Polski wystąpiła na ceremonii otwarcia razem z innymi artystami, którym w przeszłości udało się wygrać konkurs. To 20. edycja imprezy i z tej okazji do Armenii zaproszono wszystkich zwycięzców. Roksana Węgiel niestety nie mogła się pojawić z powodu innych obowiązków. Występ Viki zamieszczamy niżej.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022

To nie koniec udziału Viki Gabor w Eurowizji Junior 2022. 15-latka pojawi się także na głównej scenie wydarzenia. 11 grudnia podczas finału wystąpi razem z innymi zwycięzcami konkursu. Z pewnością będzie też wspierać reprezentantkę Polski - Laurę Bączkiewicz.

Eurowizja Junior 2022 - tak wygląda występ Polski! Pierwsza próba Laury Bączkiewicz za nami

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze