Viki Gabor

i

Autor: Corinne Cumming / EBU / junioreurovision.tv Viki Gabor wystąpiła w Armenii.

Viki Gabor wystąpiła w Armenii. W Erywaniu czekał na nią tłum widzów!

2022-12-06 16:27

Viki Gabor ma za sobą wyjątkowy występ. Jedna z najpopularniejszych nastolatek w Polsce pojechała do Armenii, gdzie zaśpiewała dla tłumu widzów. Wystąpiła w centrum Erywania, stolicy kraju. Jaki był powód wizyty gwiazdy od hitu Superhero? To wyjątkowa dla niej okazja! Świętowała ważny jubileusz.

Viki Gabor to jedna z wizytówek Polski na arenie międzynarodowej. To właśnie ona dała nam drugie historyczne zwycięstwo na Eurowizji Junior. W 2019 roku zwyciężyła z piosenką Superhero, która stała się jej największym hitem. Od tamtej pory wiele osób, kiedy słyszy o Polsce, wspomina właśnie popularną nastolatkę. Teraz Viki znów miała okazję zaśpiewać dla zagranicznej publiczności. 15-latka została zaproszona do Armenii, gdzie wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu. W poniedziałek 5 grudnia 2022 zaśpiewała na Placu Republiki w Erywaniu. Ormiańska publiczność była zachwycona jej występem. Na scenie nie pojawiła się jednak sama.

Viki Gabor ma już dość śpiewania Superhero?! Ta REAKCJA mówi wszystko!

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor zaśpiewała w Armenii

To nie przypadek, że Viki Gabor wystąpiła właśnie w Erywaniu. To w tym mieście odbywa się tegoroczna Eurowizja Junior. Zwyciężczyni z Polski wystąpiła na ceremonii otwarcia razem z innymi artystami, którym w przeszłości udało się wygrać konkurs. To 20. edycja imprezy i z tej okazji do Armenii zaproszono wszystkich zwycięzców. Roksana Węgiel niestety nie mogła się pojawić z powodu innych obowiązków. Występ Viki zamieszczamy niżej.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022

To nie koniec udziału Viki Gabor w Eurowizji Junior 2022. 15-latka pojawi się także na głównej scenie wydarzenia. 11 grudnia podczas finału wystąpi razem z innymi zwycięzcami konkursu. Z pewnością będzie też wspierać reprezentantkę Polski - Laurę Bączkiewicz.

Eurowizja Junior 2022 - tak wygląda występ Polski! Pierwsza próba Laury Bączkiewicz za nami

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.