Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Viki Gabor ma już dość śpiewania Superhero?! Ta REAKCJA mówi wszystko!

2022-11-21 12:15

Viki Gabor wypłynęła na szerokie wody za sprawą wygrania Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 z piosenką Superhero. Pytanie, czy utwór nie stał się przekleństwem młodej artystki. Od historycznego momentu minęły trzy lata i choć od tamtej pory wydała ona szereg nowych singli, wciąż jest proszona o śpiewanie eurowizyjnego hitu. Czy czuje się tym zmęczona?

Chociaż Viki Gabor ma dopiero 15 lat, już jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej docenionych polskich wokalistek. Z pewnością ogromny wpływ na tak dużą rozpoznawalność w naszym kraju miało wygranie przez nią Eurowizji Junior w 2019 roku. Wokalistka zaprezentowała wówczas na scenie napisany m.in. przez Lanberry utwór Superhero, który zaskarbił sobie sympatię zarówno widzów konkursu, jak i oceniających jego przebieg jurorów. Utwór tym samym stał się jednym z największych hitów w repertuarze Viki Gabor, o czym świadczy fakt, że ilekroć gwiazda pojawia się na organizowanych przez rozmaite telewizje koncertach, jest proszona o zaśpiewanie właśnie jego. I choć artystka ma na swoim koncie już drugą płytę ID, rzadko można usłyszeć nowe piosenki w jej wykonaniu. Właściwie jedynymi wyjątkami są jej pełne koncerty, które gra ze swoim zespołem w różnych częściach Polski. Czy Viki Gabor czuje się zmęczona śpiewaniem ciągle tego samego hitu sprzed ponad 3 lat? Jej reakcja mówi wszystko.

Viki Gabor zrobiła piosenkę… na drillu! Fani mash-upu z Sentino POKOCHAJĄ ten numer

Sonda
Słuchałeś już ID od Viki Gabor?

Viki Gabor o Superhero

24 listopada miną dokładnie 3 lata od historycznego dla naszego kraju zwycięstwa Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. I choć od tamtej pory Viki zaprezentowała kilkanaście nowych utworów, stale jest proszona o zaśpiewanie tego jednego, wręcz kultowego dla współczesnej popkultury singla. Podczas spotkania z okazji wydania płyty ID pożyczyliśmy Viki, by w przyszłości częściej sięgała po nowy repertuar. Gwiazda bez wahania wykrzyknęła:

Taaak, dziękuję, że to mówisz! Dzięki!

Wcześniej, podczas preselekcji do Eurowizji 2022, artystka wyznała, że stara się modyfikować swój flagowy kawałek, by nie czuć znużenia. Nowa płyta Viki Gabor zatytułowana ID kryje wiele smaczków, które podobnie do Superhero, zasługują na dotarcie do szerszego grona słuchaczy. Cały wywiad z wokalistką prezentujemy poniżej.

Viki Gabor o płycie ID, duecie z Maleną i udziale w Eurowizji Junior 2022