Viki Gabor śpiewa pierwszy raz na żywo utwór Afera, hit Ariany Grande i nie tylko [TYLKO U NAS]

2020-09-24 14:25 Rafał Wróblewski
Viki Gabor śpiewa pierwszy raz na żywo utwór Afera, hit Ariany Grande i nie tylko [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl Viki Gabor śpiewa pierwszy raz na żywo utwór Afera, hit Ariany Grande i nie tylko [TYLKO U NAS]

Tego jeszcze nie było! Viki Gabor przedpremierowo zaśpiewała utwory ze swojej debiutanckiej płyty Getaway (Into My Imagination). Pierwszy raz wykonała zupełnie na żywo utwór Afera oraz Not Gonna Get It. Oprócz tego wykonała doskonale znany hit Ariany Grande, Lady Gagi, a także Jamesa Arthura czy Harry'ego StylesaWszystko w ramach ESKA Hit Challenge!

Viki Gabor - piosenka Afera pierwszy raz na żywo! Zwyciężczyni Eurowizji Junior, poza sesjami w studio nagraniowym, nigdy wcześniej nie miała okazji śpiewać tego utworu. Tak samo zresztą, jak w przypadku Not Gonna Get It. Ten singiel również 13-letnia artystka premierowo wykonała w naszym studiu, a wszystko to w ramach ESKA Hit Challenge. Wyzwaniem było jednak zaśpiewanie utworów innych artystów. Viki Gabor musiała zaśpiewać Watermelon Sugar, Harry'ego Stylesa, Halo od Beyonce, What's Love Got to Do with It od Kygo, Seniorita od Shawna Mendesa, Rain On Me od Lady Gagi czy chociażby Don't Start Now, za które odpowiada Dua Lipa. Jak sobie poradziła z tym zadaniem? Wyśmienicie, o czym możecie przekonać się oglądając wideo poniżej. 

Afera to jedyny, w całości polskojęzyczny, utwór, który znajduje się na debiutanckim albumie Getaway (Into My Imagination). Jak brzmi w wersji na żywo? Viki Gabor swoim wykonaniem wywołała z pewnością ciarki! Zobaczcie i oceńcie sami oglądając ESKA Hit Challenge. 

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

4 września 2020, to ważny dzień w karierze Viki Gabor. To również ważny dzień dla wszystkich fanów młodej wokalistki. Właśnie wtedy pojawiła się debiutancka płyta Getaway (Into My Imagination) z hitami: Superhero, Getaway, czy Time. Tytuł debiutanckiej płyty 13-letniej artystki, jak mówi sama Viki, jest namiastką jej świata, do którego zaprasza swojego słuchacza. Subiektywnej strefy otwartej na zmiany, pełnej muzyki i różnych brzmień. Świata, do którego na szczęście nie musi uciekać, ale który jest jej odskocznią od dnia codziennego. Utwory, które prezentuje wokalistka na swoim debiutanckim albumie, udowadniają, że Viki nie boi się eksperymentować z różnymi brzmieniami, zarówno popowymi jak i np. elektronicznymi. Płyta demonstruje skalę jej możliwości wokalnych oraz artystycznych. Próbując swoich sił wraz z siostrą Melisą współtworzy autorskie utwory.

Viki Gabor głosem młodzieży. Jej płyta jest spełnieniem oczekiwań!

Najnowsze