Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Jasna deklaracja gwiazdy! [TYLKO U NAS]

2020-09-23 9:25 Rafał Wróblewski
Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Jasna deklaracja gwiazdy! [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Jasna deklaracja gwiazdy! [TYLKO U NAS]

Zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 zdecydowanie pomogło jej wypłynąć na szerokie wody. Viki Gabor, bo o niej mowa, z racji zwycięstwa międzynarodowego konkursu organizowanego z myślą o najmłodszych już niebawem może pojawić się w roli prowadzącej. Czy tak się też stanie? Młoda i niezwykle utalentowana wokalistka jasno zadeklarowała - na ESKA.pl!

Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Wiele osób zastanawia się, czy gwiazda stanie obok prezenterów, by poprowadzić nietypową odsłonę Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Nietypową, ponieważ żaden z uczestników reprezentujących dany kraj, nie przyleci do Polski. Pierwszy raz w historii, w wyniku sytuacji epidemicznej, każdy reprezentant da występ prosto ze studia nagraniowego nadawcy ze swojego państwa. Centrum wydarzeń, czyli miejscem, z którego będą następować łączenia z jurorami, a także uczestnikami będzie Warszawa. Do tej pory udział i chęć przedstawienia swojej propozycji za pośrednictwem technologii wyraziło 13. nadawców.

Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020? KOMENTARZ

Pytanie internautów o to, czy Viki Gabor poprowadzi Eurowizję Junior 2020, nie jest przypadkowe. W listopadzie 2019, po zwycięstwie Eurowizji Junior 2018, Roksana Węgiel była współprowadzącą Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który miał miejsce w Gliwicach. W tej roli poradziła sobie znakomicie. Czy tak samo poradziłaby sobie wokalistka, która zagwarantowała sobie sukces śpiewając hit Superhero? Z pewnością tak. Sama Viki nie do końca wie, czy tak się stanie:

Szczerze nie wiem, czy pojawię się w roli prowadzącej Eurowizję Junior 2020. Musiałabym sobie to bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ nie chcę się stawiać w sytuacji, w której nie dałabym sobie rady. Miałabym dużo pracy na głowie przy Eurowizji, bo jak Roxie była prowadzącą, to wiem, że miała dużo pracy

- powiedziała Viki Gabor w Szybkiej Serii na ESKA.pl. Jednocześnie zauważyła, że nie byłoby to w sumie takie trudne, ponieważ mocną stroną jest to, że bez problemu posługuje się językiem angielskim:

Nie myślę, żeby prowadzenie Eurowizji Junior 2020 było aż takie trudne, ponieważ bardzo dobrze znam język angielski. Czułabym się, jak rybka w wodzie. Zobaczymy, m muszę to przemyśleć na spokojnie i zobaczyć, czy po prostu dam sobie radę. To jest bardzo duży obowiązek prowadzić samemu Eurowizję. Tym bardziej, że jest to bardzo wielki konkurs i chciałabym bardzo dobrze wypaść, bo dużo ludzi go ogląda. Ja bym bardzo chciała i zobaczymy, czy jakoś mi się uda

- podsumowała Viki Gabor dodając, że mogłaby zaśpiewać główną piosenkę na Eurowizji Junior. Na razie jednak, nie wiadomo, kto zaśpiewa oficjalny utwór promujący wydarzenie. Odpowiedź na nasze pytanie znajdziecie w 7:44 min poniższego wideo. Polecamy jednocześnie wideo od początku do końca.

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze