Viki Gabor spełniła swoje marzenie. Nie uwierzycie o co chodzi!

2020-11-30 11:16 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News Viki Gabor

Viki Gabor, to bez wątpienia wielka gwiazda młodego pokolenia. Choć nie wygrała pierwszej edycji programu The Voice Kids, to i tak usłyszała o niej cała Polska, a nawet świat! Teraz Viki podziękowała swoim wszystkim fanom, bo dzięki nim spełniła swoje marzenie. O co dokładnie chodzi? Dowiecie się z poniższego artykułu.

Viki Gabor choć jest jeszcze bardzo młoda, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Najpierw zdobyła rozpoznawalność w The Voice Kids, a później choć nie wygrała show, dowiedział się o niej cały świat. W 2019 roku wystartowała z piosenką Superhero na Eurowizji Junior i zdobyła najwięcej punktów, co skutkowało wygraną Konkursu. Od tamtej pory o Viki jest naprawdę bardzo głośno, a młoda wokalistka nie spoczęła na laurach, tylko wzięła się w garść. Eurowizyjna gwiazda ma na swoim koncie prawdziwe hity, a także teledyski, które zapierają dech w piersiach i co ciekawe, niektóre z nich były nagrywane nawet w Los Angeles!

Kolejnym sukcesem Viki Gabor są kampanie reklamowe, występy w telewizji, czy nawet wciąż powiększające się grono fanów na jej Instagramie. Ponadto wielkim skokiem w jej karierze jest debiutancka płyta Getaway (Into My Imagination), która oczarowała dosłownie wszystkich. W niedzielny wieczór 29 listopada, Viki ponownie dała czadu, jednak tym razem wchodząc na scenę podczas Eurowizji Junior 2020. Artystka swoim występem zachwyciła wszystkich i co ciekawe, spełniło się jej marzenie!

Viki Gabor - spełnione marzenia

Viki Gabor ma pełno sukcesów na swoim koncie! Młoda wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała swoim fanom, bo jak twierdzi to dzięki nim, spełniły się jej marzenia. Nie dość, że otrzymała złotą płytę za sprzedaż swojego debiutanckiego krążka Getaway (Into My Imagination), to jeszcze podczas finału Konkursu Eurowizji Junior 2020 zaśpiewała w trio, razem z Roksaną Węgiel, a także z Duncanem Laurence. Poniżej możecie wrócić do wspomnień i zobaczyć, jak Roxie i Viki ślicznie wyglądały na Konkursie Piosenki dla Dzieci.

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?
Najnowsze