Viki Gabor o swojej debiutanckiej płycie i Eurowizji Junior. Ma rady dla reprezentanta Polski!

2020-09-09 10:01 Rafał Wróblewski
Viki Gabor
Autor: ESKA.pl / Radio ESKA Viki Gabor

Jeszcze niedawno stała na scenie The Voice Kids 2, a także wyśpiewała sukces na Eurowizji Junior. Seria sukcesów musiała być kontynuowana, dlatego też pojawiła się debiutancka płyta. Od 4 września 2020 możecie nabyć ją w sklepach lub wygrać na antenie Radia ESKA. Młoda wokalistka gościła w naszym studio i zdradziła największe szczegóły związane z płytą Getaway (Into My Imagination). Obejrzyjcie wideo już teraz - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Viki Gabor o płycie Getaway (Into My Imagination)
  2. Viki Gabor - ulubiona piosenka z płyty
  3. Viki Gabor o sukcesie na Eurowizji Junior 2019
  4. Viki Gabor - Eurowizja Junior 2020
  5. Eurowizja Junior 2020 - rady od Viki Gabor
  6. Viki Gabor - wywiad

Viki Gabor wydała wyczekiwany album Getaway (Into My Imagination), a ten od razu pojawił się premierowo w playlistach w siedemnastu krajach! Debiutancka płyta zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 zawiera hity Superhero, Time, Getaway, czy najnowszy singiel Not Gonna Get It. Słuchając krążka znajdziecie także premierowe numery, takie jak: Flames, Spotlight, Afera, czy chociażby That's What She Said. Z okazji premiery wydawnictwa gościliśmy Viki w naszym ESKOWYM studio. Wokalistka zdradziła kulisy powstawania materiału, przedstawiła swoje po-eurowizyjne odczucia, a także wyjawiła sekret związany z nowościami. 

Rozmowę z Viki Gabor przeprowadziła prezenterka Radia ESKA, Kasia Węsierska. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Viki Gabor o płycie Getaway (Into My Imagination)

Viki Gabor jest najmłodszą polską artystką, której hity gramy na antenie Radia ESKA. Najmłodszą również pod względem utworów wypuszczonych na międzynarodowy rynek. Czy od momentu wydania Getaway (Into My Imagination) czuje się pełną, stuprocentową artystką mającą na koncie debiutancki album?

To jest dla mnie bardzo ważne. Będąc w tak młodym wieku mogę śpiewać, mam swoją płytę, czuję się zaszczycona. Myślę, że debiutancka płyta to bardzo dobry start, ale trzeba wziąć sobie pod uwagę, że żeby mieć to co mam w tej chwili, musiałam mocno na to zapracować. Od samego rana byłam w studio i do 3:00 w nocy byłam w studio.

Viki Gabor - ulubiona piosenka z płyty

Jeśli nie słuchaliście jeszcze płyty Getaway (Into My Imagination), to koniecznie nadróbcie zaległości. Na debiutanckim albumie Viki Gabor znajdziecie hity Superhero, Getaway, Not Gonna Get It, ale również utwór Spotlight, z którym najbardziej utożsamia się młoda wokalistka. Powiedziała:

Najbardziej w moim stylu jest utwór Spotlight, choć na początku mi się nie podobała. Jak ją jednak zaśpiewałam, to jest w stuprocentach moje! Miały być na płycie utwory, które w ogóle mi sie nie podobały. Wybrałam jedne z tych najlepszych, bo chciałam, żeby ta płyta była "JAKAŚ". Nie chciałam, żeby ta płyta nie straciła na jednej piosence. Myślę, że fanom spodoba się moja płyta. Ta płyta jest zróżnicowana dla wszystkich, są różne brzmienia.

Viki Gabor o sukcesie na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel jest pierwszą w historii startów Polski, reprezentantką, która wygrała Eurowizję Junior. Viki Gabor natomiast utrzymała zwycięską serię, sprawiając, że Polska stała się jedynym krajem, który wygrał konkurs dwa lata z rzędu. Co zmieniło się po tym zwycięstwie w jej karierze?

Myślę, że wygrana Eurowizji Junior, to jest bardzo dobrze wykorzystana szansa. Po Eurowizji wszystko dobrze rozkwitło. Jest o wiele więcej pracy, niż przed Eurowizją. Sztos, bo ja kocham śpiewać i cieszę się, że jest co robić.

Viki Gabor - Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada. Wiadomo już, że uczestnicy nie przylecą do Warszawy, by wystąpić w konkursie. Każdy uczestnik wykona swój eurowizyjny utwór w telewizyjnym studio w swoim kraju. Czy Polska wygra Eurowizję Junior 2020 trzeci raz z rzędu? Czy są na to szansę? Viki Gabor odpowiedziała:

Szczerze? Myślę, że wszystko jest możliwe, jak się człowiek dobrze nastawi i uwierzy. Trzeba się razem wspierać i za trzecim razem mocno uderzyć utworem.

Eurowizja Junior 2020 - rady od Viki Gabor

Viki Gabor doskonale wie, co to znaczy stanąć na eurowizyjnej scenie. W tym roku Eurowizja Junior będzie wyjątkowa. Jakie rady ma Viki dla uczestnika, który zwycięży preselekcje? 

Osoba, która będzie nas reprezentować na Eurowizji Junior, musi być sobą. Nie może nikogo udawać, bo w tej branży jest to minus. Nie wolno się bać sceny. Osoba, która wygra eurowizyjną Szansę na Sukces, to będzie najlepszy kandydat.

Kasia Węsierska zapytała o kolejny singiel i nadchodzący materiał. Czego się spodziewać od Viki?

Będą kolejne single, po płycie, szykuję kolejne nowości, więc trzeba czekać. Cały pracuję, jestem w studio. Nie mogę zdradzić, kiedy kolejne niespodzianki, ale czekajcie cierpliwie.

- zdradziła Viki Gabor! W wyczekiwaniu na kolejne nowości od Viki Gabor koniecznie odpalcie sobie jej debiutancki krążek, za sprawą którego dowiecie się, co kryje się w wyobraźni młodej artystki. Wywiad Kasi Węsierskiej z Viki Gabor do obejrzenia w całości poniżej.

Viki Gabor - wywiad

Viki Gabor wywiad 07.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze