Viki Gabor - fani zachwyceni płytą Getaway! Porównują ją do światowych gwiazd

2020-09-04 13:51 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Universal Music Polska

Już jest! Długo wyczekiwana płyta Viki Gabor trafiła w końcu do sprzedaży. Krążek Getaway (Into My Imagination) z którego pochodzą takie hity, jak Ramię w ramię, Superhero czy Not Gonna Get It zbiera świetne recenzje od wszystkich fanów wokalistki. Co wielbiciele zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 piszą o jej debiucie? Sprawdźcie koniecznie już teraz na ESKA.pl.

Viki Gabor - płyta Getaway (Into My Imagination) w końcu pojawiła się na rynku muzycznym! Po wielu miesiącach oczekiwań, fani wokalistki w końcu dostali to, na co czekali najbardziej - pierwsze długogrające wydawnictwo trzynastolatki, która w listopadzie 2019 roku wywalczyła historyczne zwycięstwo dla Polski na Eurowizji Junior 2019. Od momentu wygrania prestiżowego konkursu do zaprezentowania płyty Getaway Viki ani na moment nie zwolniła tempa. Młoda piosenkarka regularnie publikowała nowe utwory, będące przedsmakiem tego, co ma nadejść.

4 września to nie tylko wielkie święto dla samej Viki, ale właśnie również dla wszystkich jej fanów. Już od północy, czyli od chwili, gdy płyta ukazała się w serwisach cyfrowych, setki wielbicieli zasypały wokalistkę miłymi słowami dotyczącymi brzmienia jej debiutanckiej płyty. Część z nich Viki udostępniła na swoim story. Co dokładnie mówią fani o Getaway (Into My Imagination)? Sprawdźcie.

Viki Gabor kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - płyta zachwyciła fanów!

Debiutancki album Viki Gabor może mocno namieszać na rynku muzycznym w Polsce i nie tylko. Płyta zawierająca hity Getaway, Ramię w ramię, Superhero, Forever and a Night czy Not Gonna Get It zbiera świetne recenzje zarówno od polskich, jak i zagranicznych wielbicieli talentu nastolatki.

- Dziewczyno, ten album to ogień!

- Album roku!!!

- Ta płyta to jest sztos, a już dziś jadę po nią do sklepu

- Viki, tego można słuchać godzinami - piszą zachwyceni fani oraz przyjaciele Viki.

Płyta ukazała się w kilku wersjach. Dajcie nam znać w sondzie poniżej, co wy sądzicie o premierowym materiale Viki.

Najnowsze