Viki Gabor

i

Autor: Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor jednak kopiuje Arianę Grande? Te stylizacje są niemal identyczne

2021-12-08 15:08

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Po wygranej Eurowizji junior 2019 stała się w naszym kraju wielką gwiazdą. Od początku kariery porównywano ją do amerykańskiej gwiazdy Ariany Grande. Ostatnio nastolatka zamieściła zdjęcie, które jeszcze bardziej powoduje te porównania. Wygląda niemal identycznie!

Viki Gabor jednak kopiuje Arianę Grande? Te stylizacje są niemal identyczne. Viki Gabor od kilku lat odnosi niesamowite sukcesy w branży muzycznej. Udział w programie The Voice Kids, następnie Eurowizja Junior 2019, którą udało jej się wygrać z piosenką Superhero. Od tamtej pory Viki Gabor jest jedną z czołowych gwiazd polskiej muzyki pop. Oprócz Superhero także inne jej piosenki podbiły stacje radiowe. Są to na przykład Afera, Not gonna get it czy Ramię w ramię w duecie z Kayah. Kawałki Viki Gabor w większości są napisane w języku angielskim, dlatego wiele osób porównuje nastolatkę do zagranicznych gwiazd. Wiele osób nazywa ją polską Duą Lipą lub Arianą Grande. Porównywana jest często szczególnie do tej drugiej. Wynika to z podobnego stylu śpiewania oraz podobnego wizerunku. Po jednym z ostatnich zdjęć Viki nie ma wątpliwości, że jest niczym polska Ariana Grande!

Nie milkną echa po występie Viki Gabor i Kayah. Artystki dały czadu!

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]

Viki Gabor polską Arianą Grande?

Po koncercie Murem za polskim mundurem Viki Gabor opublikowała na Instagramie zdjęcia z backstage'u wydarzenia. Można na nich zobaczyć jej świetną stylizację, którą wiele osób porównuje do stylu Ariany Grande. Co więcej, na profilu amerykańskiej gwiazdy można znaleźć zdjęcie, na którym wygląda bardzo podobnie. Internauci mają rację? Sami oceńcie.

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?

Viki Gabor o porównaniach

Viki Gabor niedawno w rozmowie z ESKĄ skomentowała ciągłe porównywania do Ariany Grande. Co powiedziała? Młoda gwiazda zaprzeczyła plotkom o kopiowaniu Amerykanki. Wypowiedziała się również na temat podobieństwa piosenki Moonlight do hitu Boyfriend. Rozmowę można obejrzeć TUTAJ.