Viki Gabor i Ariana Grande

i

Autor: ESKA//materiały prasowe Universal Music Polska

Viki Gabor kopiuje Arianę Grande? Mocne słowa młodej gwiazdy

2021-11-29 14:57

Viki Gabor nieustannie porównywana jest do Ariany Grande. Niedawno pojawiły się nawet zarzuty, że jej piosenka Moonlight to kopia hitu Boyfriend. Co zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 sądzi na ten temat? Czy tworząc wspomniany kawałek, rzeczywiście inspirowała się swoją idolką? W wywiadzie dla ESKA.pl Viki nie pozostawiła żadnego pytania bez odpowiedzi.

Viki Gabor to polska Ariana Grande? Takie komentarze regularnie pojawiają się pod nowymi zdjęciami gwiazdy czy też jej teledyskami. Ostatnio artystka została nawet oskarżona o kopiowanie swojej zagranicznej idolki. Jedna z internautek zwróciła bowiem uwagę na podobieństwa, jakie łączą piosenki Moonlight i Boyfriend. Oba numery są utrzymane w klimacie R&B i faktycznie brzmią dość podobnie. Do tej pory Viki nie komentowała jednak tej sprawy. Podczas spotkania z gwiazdą na planie jej najnowszego teledysku do kawałka Toxic Love, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów, postanowiliśmy zapytać ją o to, co właściwie sądzi o tego typu porównaniach. Jej odpowiedź może zaskoczyć! Viki przyznała, że jest już nimi zmęczona, a Ariana Grande nie jest jedyną wokalistką, której piosenki posiada na swojej playliście.

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?

Viki Gabor kopiuje Arianę Grande?

Od pojawienia się Viki Gabor w The Voice Kids miną niebawem już trzy lata. W tym okresie młoda artystka przeszła wielką metamorfozę nie tylko w wyglądzie, ale również w muzyce. Niektórzy sugerują nawet, że nastolatka za mocno inspiruje się Arianą Grande. W wywiadzie dla ESKA.pl Viki Gabor szczerze wyznała, co sądzi o takich komentarzach. Jej mocne słowa dają do myślenia!

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!