Viki Gabor Kayah

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Nie milkną echa po występie Viki Gabor i Kayah. Artystki dały czadu!

2021-12-08 10:17

Viki Gabor i Kayah dosyć często pojawiają się na scenie w duecie. To wszystko przez ich hit Ramię w ramię, który nagrały w 2020 roku. Fani uwielbiają te brzmienia, a także widok swoich ulubionych artystek na scenie. Teraz dziewczyny dały czadu ponownie, występując tym razem podczas wspaniałego koncertu. O tym ciągle jest głośno!

Viki Gabor i Kayah, to uwielbiany muzyczny duet wielu osób. To wszystko przez ich piosenkę Ramię w ramię, którą wspólnie nagrały w 2020 roku. Numer pochodzi z debiutanckiego krążka Viki - Getaway (Into My Imagination) i co ciekawe, otrzymał status podwójnie platynowego singla. Bez żadnego ale można stwierdzić, że współpraca Viki i Kayah okazała się być strzałem w 10-tkę! Ich singiel stał się hitem wszystkich kobiet w Polsce, a w dodatku znalazł się na 4. miejscu listy AirPlay-Top, czyli najczęściej odtwarzanych kawałków w polskich rozgłośniach radiowych. Od tamtej pory artystki co chwilę pojawiają się razem na festiwalach i koncertach wykonując swój muzyczny majstersztyk. Niedawno gościły na scenie podczas wspaniałego jubileuszu Fundacji Polsat. O ich występie cały czas jest głośno!

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!

Viki Gabor i Kayah razem na scenie

W poniedziałkowy, a w dodatku mikołajkowy wieczór 6 grudnia, odbył się koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Było to muzyczne wydarzenie podczas którego na scenie zawitała plejada gwiazd. Nie obyło się także bez niespodzianek, ponieważ na scenie pojawiła się także obdarzona przepięknym głosem Karolinka, która jest podopieczną Fundacji Polsat. Dziewczynce towarzyszył chór Sound’n’Grace i wspólnie zachwycili wszystkich wykonując piosenkę Moja i twoja nadzieja. Niedługo po jej występie pojawiły się przed publicznością Viki Gabor i Kahay, które zaśpiewały swój największy hit Ramię w ramię. Ten występ okazał się być kolejnym strzałem w dziesiątkę do tego stopnia, że w sieci spadła lawina pozytywnych komentarzy!

- Idealne są, pięknie razem brzmią i wyglądają i wspierają i za rękę trzymają i „każda wyjątkowa jest”. Kayah świetna no i ile ona ma pomysłów na te sukienki??

- Bardzo dobry występ Viki !

- One juz tak do końca świata będą śpiewać razem 

- Pięknie obie wykonują tą piosenkę. ??

- Kolejny świetny występ Viki w ostatnich dniach!

Poniżej możecie zobaczyć, jak Viki Gabor i Kayah zaprezentowały się na scenie Polsatu podczas jubileuszowego koncertu. Uwaga - zachwyt gwarantowany! :)