Viki Gabor i jej taneczne tiktoki. Najlepsze układy i piosenki w jednym filmie!

2020-06-15 9:34 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Viki Gabor to młoda artystka, która swoim głosem zdobyła rzeszę fanów. Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie oraz TikToku. Zobaczcie na ESKA.pl taneczne filmiki piosenkarki. Najlepsze wideo w jednym miejscu sprawi, że nie będziecie się nudzić!

Viki Gabor zna już chyba każdy! Młoda, utalentowana gwiazda za sprawą swojego głosu nie tylko osiągnęła wiele jak na swój wiek, ale dodatkowo stała się popularna, a jej piosenki są po prostu uwielbiane! Artystka pierwsze muzyczne kroki stawiała w telewizji, występując w uwielbianym przez wielu Polaków programie The Voice Kids. Choć nie udało jej się wygrać show, to wygrała znacznie więcej i pokazała wszystkim, że nie trzeba zająć pierwszego miejsca, aby spełniać marzenia. W 2019 roku wokalistka reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior i za sprawą wykonanej piosenki Superhero ją wygrała. Kawałek ten zna już chyba każdy na całym świecie, o czym mogą świadczyć milionowe wyświetlenia na platformie YouTube.

Kariera młodej gwiazdy nie zwalnia tempa ani na chwilę. Niedawno miała miejsce premiera jej najnowsze singla Getaway, do którego klip kręcony był w Los Angeles - tam gdzie Beyonce razem z Lady Gagą nagrywały teledysk do kawałka Telephone. Ponadto w sieci pojawiła się gra nawiązująca do piosenki i każdy fan Viki może w nią zagrać.

Viki Gabor kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - TikTok

Młoda gwiazda szaleje w popularnej aplikacji TikTok. Jej filmiki zdobywają nie tylko wiele wyświetleń, ale dodatkowo pojawia się pod nimi wiele komentarzy użytkowników. Co ciekawe, Viki stworzyła również swój taneczny challenge do singla Getaway. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie choreografie z TikToka piosenkarki. Jeśli chcielibyście znaleźć Viki w apce, wystarczy wyszukać ją w lupce po nazwie vikigaborofficial.

Najnowsze