Viki Gabor ma własną grę do kawałka Getaway. Poczuj się jak gwiazda i sprawdź, o co chodzi

2020-05-20 10:43 EK
Viki Gabor
Autor: Universal Music Poland

Nastoletnia wokalistka już nie raz zaskoczyła swoich wielbicieli. Tym razem niespodzianką dla fanów, zamiast nowego kawałka okazała się być … gra mobilna! Jak wcielić się w Viki Gabor i gdzie szukać jej gry? Jakie są zasady? Wszystkich dokładnych informacji na ten temat, dowiecie się na ESKA.pl.

W ostatnim czasie to właśnie młodzi artyści podbijają polską branżę muzyczną i nie tylko! Idealnym dowodem na to jest zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 - Viki Gabor. Wokalistka już nie raz pokazała swój talent, a na jej koncie co chwile gromadzą się nowe osiągnięcia. Są nimi nie tylko przeróżne nagrody, bądź wyróżnienia, ale również wyświetlenia jej piosenek. Niecały miesiąc temu miała miejsce premiera jej najnowszego singla pt. Getaway. Klip powstał w Los Angeles i został bardzo dobrze odebrany w serwisach streamingowych oraz na platformie YouTube. Obecnie wyświetliło go blisko 3 mln osób! Niedawno fani Viki Gabor mogli poczuć spore zaskoczenie. W sieci pojawiła się gra o młodej wokalistce, która ma związek właśnie z kawałkiem Getaway! To kolejny, wielki sukces młodej artystki, gdyż raczej nie każda gwiazda może pochwalić się grą o sobie.

O co chodzi w najnowszej grze mobilnej Viki Gabor? Gdzie można w nią zagrać i jakie są zasady? Dowiecie się poniżej.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - gra mobilna do piosenki Getaway

Artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych, ujawniła swoim fanom niespodziankę. Jest nią gra mobilna, w którą może zagrać każda osoba. Zasady są banalnie proste. Wystarczy chwila skupienia, aby omijać przeszkody którymi są jadące auta oraz pojawiające się kawałki drewna.

Jeśli chcesz zagrać w grę mobilną Viki Gabor, wystarczy że wejdziesz na jej profil na Instagramie @vikigaborofficial. W bio został umieszczony link. Jeśli jednak nie masz konta w popularnej aplikacji, wystarczy, że klikniesz TUTAJ. Powodzenia!

Najnowsze