Viki Gabor - hit Superhero jako ballada. Internauci oczarowani tą wersją!

2019-11-26 18:30 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor i jej piosenka Superhero podbiły serca słuchaczy na całym świecie, co poskutkowało historycznym zwycięstwem młodej artystki na Eurowizji Junior 2019. Polska jest pierwszym krajem w historii, który zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu! Internauci, którzy oddali głosy na Viki docenili jej utwór przede wszystkim za jego przebojowość. Jeśli jesteście jednak ciekawi, jak brzmiałby on jako ballada, na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź.

Viki Gabor - piosenka Superhero okazała się być strzałem w dziesiątkę! Już niedługo po jej premierze, fani Eurowizji z całego świata pisali, że to jedna z najlepszych propozycji do tegorocznej odsłony konkursu, która może zapewnić 12-letniej wokalistce zwycięstwo. Tak też się stało! W niedzielę 24 listopada, podczas finału Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor zwyciężyła, zdobywając łącznie aż 278 punktów! W rankingu jurorskim, artystka zajęła 2. miejsce, natomiast głosy fanów zapewniły jej dotarcie na sam szczyt. Utwór Superhero napisany i skomponowany przez Lanberry, Patryka Kumóra i Dominika Buczkowskiego-Wojtaszka opowiada o bardzo ważnym i aktualnym temacie, a mianowicie o zmianach klimatycznych, jakie zachodzą na naszej planecie. Fani Eurowizji docenili go nie tylko za zawarty w tekście przekaz, ale również za przebojowość. Na fali popularności hitu, w sieci powstało wiele jego coverów. Jeden z nich, nagrany przez Emilię Brożek, zaskoczył internautów! Wokalistka postanowiła przerobić bowiem hitowy singiel na poruszającą balladę.

Viki Gabor - Superhero jako ballada

Emilia Brożek, którą użytkownicy YouTube'a mogą kojarzyć również z używanego przez nią pseudonimu Emilly, jest bardzo aktywna w sieci. Twórczyni internetowa regularnie zamieszcza na swoim kanale własne interpretacje popularnych hitów. Jedną z piosenek, które postanowiła wziąć na warsztat w ostatnim czasie jest Superhero z repertuaru Viki Gabor. Wokalistka zdecydowała się jednak na nagranie utworu całkowicie po swojemu. Jak można przeczytać w sekcji komentarzy, opłaciło się! Posłuchajcie sami.

Najnowsze