'Kurde, ale czad': urocza reakcja Roksany Węgiel na zwycięstwo Viki Gabor

2019-11-25 11:39 RW
'Kurde, ale czad': urocza reakcja Roksany Węgiel na zwycięstwo Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News 'Kurde, ale czad': urocza reakcja Roksany Węgiel na zwycięstwo Viki Gabor

Viki Gabor jest naszą super bohaterką! Śpiewając hit Superhero pokonała konkurencję i uzyskała tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Europie. Rok wcześniej ten sam sukces osiągnęła Roksana Węgiel, która nie kryła swoich emocji po ogłoszeniu wyników w Gliwicach. Jej uroczą reakcję komentują polscy internauci. Przekonajcie się sami, o co dokładnie chodzi - na ESKA.pl

Roksana Węgiel imponuje swoim talentem wokalnym, ale jak się również okazało umiejętnością radzenia sobie w roli prowadzącej wielką imprezę. Wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be oraz najnowszego singla zatytułowanego MVP, była pewna siebie i z dużą odwagą rozmawiała z reprezentantami danego kraju. Przeprowadziła także bardzo ważną rozmowę z szefem, odpowiedzialnym za poprawność w internetowym głosowaniu. Zaprezentowała bardzo wysoki poziom i ostatecznie nie odstawała od Idy Nowakowskiej i Aleksandra Sikory, którzy razem współprowadzili Konkurs Piosenki Eurowizji w Gliwicach. Wiadomo było, że 14-letnia wokalistka bardzo mocno trzyma kciuki za sukces swojej młodszej o dwa lata koleżanki. Nie przestała się cieszyć, gdy ogłoszono, że Viki Gabor wygrała tytuł najlepszego, dziecięcego głosu w Europie. Roksana wręczając statuetkę Wiktorii, powiedziała po angielsku: - Jestem tak bardzo szczęśliwa. Gratulacje! Viki jestem z ciebie dumna! Dobra robota, kocham cię! Na tym się jednak nie skończyło.

Zobacz: 

Roksana Węgiel - reakcja na wygraną Viki Gabor

W momencie ogłoszenia, że Viki Gabor wygrywa Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach i jednocześnie Polska stała się pierwszym w historii krajem, który dokonał tego dwa lata z rzędu, wszystkim towarzyszyły ogromne emocje. Nie wytrzymała ich również Roksana Węgiel. Była przekonana, że mikrofon jest wyłączony i uroczo swoją radość wyraziła mówiąc: 

O kurde, ale czad!

Przezabawną reakcję, którą usłyszeli widzowie oglądający Eurowizję Junior 2019 w całej Europie, szybko podchwycili polscy internauci. Oczywiście, nie traktują tego, jako wpadkę. Wręcz przeciwnie wszyscy uważają, że wyszło to bardzo naturalnie. 

Najnowsze