Eurowizja Junior 2019 - challenge. Zatańcz jak Viki Gabor i Carla z Francji!

2019-11-26 16:59
Viki Gabor i Carla
Autor: YouTube / Junior Eurovision Song Contest

Muzyczne wydarzenie roku, czyli Eurowizja Junior 2019 już za nami. Historyczne zwycięstwo dla naszego kraju wywalczyła Viki Gabor, której występ spotkał się z uznaniem zarówno fanów konkursu, jak i jego jurorów. Młoda wokalistka nie tylko świetnie śpiewała, ale również tańczyła. Układem choreograficznym zachwyciła także Carla - reprezentantka Francji. Teraz i wy możecie nauczyć się układu z ich występów! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor i Carla od samego początku typowane były przez internautów jako faworytki do zwycięstwa. Słuchacze z całego świata docenili ich przebojowe kompozycje, które w szybkim czasie zgromadziły pokaźną liczbę odsłon w serwisie YouTube. Jak jednak wiadomo, w przypadku Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zwanej po prostu Eurowizją Junior, dobra piosenka to nie wszystko. Bardzo istotny jest również sam występ. Muzyczne wydarzenie od lat słynie z tego, że w jego trakcie, uczestnicy na scenie prześcigają się w stworzeniu jak największego show, na które składają się zarówno: wygląd występujących na scenie gwiazd, ich stroje, tancerze, światła, wizualizacje, ruchy kamerą czy też efekty specjalne. Viki Gabor - zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu oraz Carla z Francji, która ostatecznie, dzięki głosom telewidzów, uplasowała się w najlepszej piątce wieczora, pokazały na eurowizyjnej scenie, na co je stać. Dziewczyny nie tylko oczarowały wpadającymi w ucho hitami Superhero oraz Bim Bam Toi, ale również zapierającymi dech w piersiach układami choreograficznymi. Teraz uczestniczki Eurowizji Junior 2019 ogłosiły challenge, w którym internauci mają odtworzyć ich ruchy!

Eurowizja Junior 2019 - challenge Viki i Carli

Carla oraz Viki Gabor bardzo zaprzyjaźniły się podczas przygotowań do Eurowizji Junior 2019. W wywiadzie dla ESKA.pl, reprezentantka Francji wypowiedziała się w samych superlatywach o wykonawczyni hitu Superhero. Po finale, na oficjalnym koncie konkursu w serwisie YouTube pojawiło się specjalne wideo. Obie uczestniczki, wraz ze swoimi tancerzami, prezentują w nim wymyślone na potrzeby ich występu choreografie. Jeśli chcecie, możecie wziąć udział w Eurowizja Junior 2019 challenge! Jedyne, co trzeba zrobić, to nagrać odtworzony przez siebie układ i oznaczyć którąś z artystek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze