Viki Gabor dała mu wygrać 500 ZŁOTYCH! Na jej koncertach dzieją się dziwne rzeczy

2022-10-07 12:04
Viki Gabor o fanach
Autor: ESKA

Na koncertach Viki Gabor można nie tylko posłuchać jej największych hitów, ale również... całkiem nieźle zarobić. Tylko u nas wokalistka młodego pokolenia opowiedziała historię, która wydarzyła się podczas jednego z jej występów. Nastolatka pomogła wygrać fanowi 500 złotych.

Jakiś czas temu Viki Gabor oficjalnie zakończyła sezon letni swoich koncertów. 15-letnia wokalistka zjechała Polskę wzdłuż i wszerz, by zaprezentować fanom nie tylko doskonale znane wszystkim hity, ale również materiał, który znajdzie się na jej drugim albumie studyjnym. Oprócz kawałków takich jak Superhero czy Ramię w ramię wielbiciele piosenkarki mieli okazję usłyszeć między innymi Moonlight, Napad na serce czy najnowszy numer Barbie z elektronicznym bitem. Jak się okazuje, na koncertach Viki Gabor można nie tylko pobawić się do jej muzyki, ale także całkiem nieźle zarobić. Młoda artystka chętnie reaguje na prośby stojących pod sceną fanów, nawet te najbardziej szalone. Dzięki zaangażowaniu gwiazdy jeden z jej wielbicieli stał się bogatszy o 500 złotych.

Fan zaproponował Viki Gabor randkę. Ale go zgasiła!

Viki Gabor pomogła fanowi zdobyć 500 ZŁOTYCH! Na jej koncertach dzieją się DZIWNE rzeczy

Viki Gabor pomogła fanowi

Koncerty plenerowe obfitują w nieprzewidziane akcje. Roksana Węgiel otrzymała od fanki zaproszenie na piwo, a Viki Gabor o pomoc w wygraniu zakładu. Jeden z fanów wokalistki poprosił artystkę, by ta wzięła go na scenę.

Chłopak założył się z kolegą, że jak go wezmę na scenę, to wygra 500 złotych. Krzyczał do mnie, że nie chce przegrać, więc powiedziałam: "Dobra, mordo, chodź, wygrasz". I załatwiłam mu 500 złotych. Fajnie, też bym tak chciała - wyznała.

To jednak nie jedyna szalona akcja na koncercie Viki. Sprawdźcie, jakimi jeszcze historiami się z nami podzieliła.

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze