Fan zaproponował Viki Gabor randkę. Ale go zgasiła!

2022-10-04 10:17
Viki Gabor
Autor: AKPA

Viki Gabor musi mierzyć się z różnymi komentarzami na swój temat. W ostatnim czasie wokalistka, która do tej pory raczej ignorowała zaczepki internautów, coraz częściej na nie odpowiada. Tym razem młoda gwiazda publicznie dała kosza fanowi, który zaproponował jej randkę w mediach społecznościowych.

Viki Gabor nie w głowie randki. Boleśnie przekonał się o tym jeden z internautów, który w komentarzu pozostawionym pod filmem wokalistki na TikToku, zaproponował jej wspólne wyjście. 15-letnia artystka pracuje obecnie nad swoim drugim krążkiem, który zgodnie z zapowiedziami ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. W międzyczasie Viki znajduje jednak czas, by prowadzić swoje media społecznościowe, a nawet odpowiadać na pozostawione przez internautów komentarze. W niedawno udzielonym nam wywiadzie piosenkarka zapewniła, że mimo iż otrzymuje sporo hejtu od nierzadko dużo starszych od niej osób, nie przejmuje się tym, tylko dalej robi swoje.

Ja mam po prostu bekę z tego. Widziałam bardzo dużo nastolatków i niektórzy gorzej się malują i gorzej chodzą ubrani. Moim zdaniem ubieram się stosownie na swój wiek. Jestem w branży muzycznej, więc ten make-up i te looki sceniczne są potrzebne. (...) TikTok to najlepsza przestrzeń, żeby odpisywać na takie komentarze. Lubię to robić. Mam ogromny dystans [do siebie]. (...) Na Insta to już lecą grubo. To też jest śmieszne. Starsze panie piszą, że powinnam wracać do szkoły i strasznie po mnie jadą, ale to też jest śmieszne - wyznała.

Tym razem piosenkarka odpowiedziała na komentarz chłopaka w podobnym do niej wieku, który zaproponował jej randkę. Dostał kosza!

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Zaskakująca deklaracja nastolatki

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Viki Gabor dała kosza fanowi

Niektórzy fani piosenkarki zdobywają się na zuchwałe propozycje. Taką bez wątpienia jest ta, z jaką wyszedł jej nastoletni wielbiciel. W komentarzu pod najnowszym filmem zamieszczonym przez Viki na TikToku zapytał.

Randka?

Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać.

Nie - odpowiedziała krótko i wymownie.

Show-biznes nauczył ją, że należy stawiać granice?

Viki Gabor
Autor: TikTok/@vikigaborofficial
Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?
Listen to "Mój pierwszy raz - Viki Gabor" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze