Roksana Węgiel

i

Autor: WBF

Roksana Węgiel dostała zaproszenie na piwo. Jej reakcja? Bezcenna!

2022-05-09 10:09

Kilka dni temu Roksana Węgiel grała koncert w jednej z polskich miejscowości. W pewnej chwili fanka piosenkarki postanowiła zapytać ją, czy ta poszłaby z nią na piwo. Reakcja siedemnastolatki była natychmiastowa i rozbawiła wszystkich zgromadzonych pod sceną wielbicieli jej talentu. Musicie zobaczyć to wideo!

W styczniu tego roku Roksana Węgiel skończyła siedemnaście lat. Najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia od dawna żyje jednak jak dorosła. Roxie wielokrotnie mówiła, że nawet gdy była małą dziewczynką, czuła się znacznie dojrzalsza od rówieśników, dlatego też poradzenie sobie w branży muzycznej, w której rządzą dorośli, nie stanowiło dla niej większego problemu. I choć trudno nie wierzyć jej słowom, w świetle prawa wokalistka nie może jeszcze robić tego, na co tylko ma ochotę. Podczas ostatniego koncertu w Rypinie Roksana Węgiel została zaskoczona propozycją od jednej z fanek. W przerwie między numerami obecna na koncercie wielbicielka wykrzyknęła w stronę Roxie, że chciałaby ją zaprosić na piwo. Wcześniej w tej samej sprawie pisała do niej na Instagramie. Roksana Węgiel odpowiedziała na zuchwałą propozycję fanki, a jej reakcja wywołała śmiech wśród publiczności. Musicie to zobaczyć!

Zobacz też: Roksana Węgiel ma chłopaka! Wiecie kto nim jest?

Sonda
Roksana Węgiel - nowe piosenki 2022: jak bardzo czekasz?

Roksana Węgiel zaproszona na piwo

Roxie bardzo dba o kontakt ze swoimi fanami. Wokalistka często odpisuje na pozostawione przez nich komentarze, jak również udostępnia ich story u siebie. Jak się okazało, piosenkarka nierzadko zagląda też w wiadomości prywatne. Zapytana o pójście na piwo Roksana Węgiel wyznała, że widziała tę wiadomość na Instagramie i zażartowała, że chętnie skorzysta z tej propozycji, ale za rok, gdy już będzie pełnoletnia.

Widziałam to, widziałam! Nie mogę jeszcze! Za rok - odpowiedziała wyraźnie rozbawiona.

Nie mniej rozbawieni byli wielbiciele piosenkarki. Szanujemy za dystans i podejście do fanów!

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Roksana Węgiel była czujna i nie dała się podpuścić. Co innego słuchacze ESKI, którzy wpadli w sidła Alberta...

Posłuchajcie jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Szefuncio" on Spreaker.